Статистика на съдията Robin Hensgens
Картоните са от 151 мача с официална статистика.
Фауловете са от 151 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 162 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,39 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,24).
Въз основа на 151 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 46%
- Равен 22%
- Победа на госта 32%
3,28 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Robin Hensgens
Robin Hensgens по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 99 | 3,35 | 3,21 | 0,13 | 23,0 | 0,19 |
EredivisieНидерландия | 45 | 3,33 | 3,16 | 0,18 | 22,4 | 0,11 |
KNVB BekerНидерландия | 9 | 4,57 | 4,57 | 0,00 | 22,6 | 0,11 |
Tweede DivisieНидерландия | 5 | - | - | - | - | 0,60 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Robin Hensgens по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2026 | 9 | 2,63 | 2,63 | 0,00 | 21,4 | 0,11 |
| 2025 | 26 | 3,60 | 3,48 | 0,12 | 24,8 | 0,04 |
| 2024 | 31 | 3,65 | 3,48 | 0,16 | 24,3 | 0,16 |
| 2023 | 24 | 3,36 | 3,27 | 0,09 | 21,6 | 0,25 |
| 2022 | 25 | 3,61 | 3,35 | 0,26 | 20,2 | 0,12 |
| 2021 | 26 | 3,09 | 3,00 | 0,09 | 20,3 | 0,31 |
| 2020 | 20 | 3,15 | 3,00 | 0,15 | 25,6 | 0,20 |
Robin Hensgens: съдийски рекорд в числа
Robin Hensgens е съдия от Нидерландия с 162 приключили мача в нашите записи, от 6 сеп 2020 до 23 окт 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често Eerste Divisie (99).
В мачовете с официална статистика (151) средно има 3,39 картона на мач: 3,25 жълти и 0,14 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,24. В тези мачове домакините получават 1,46 жълти картона на мач, а гостите - 1,79. Средно има 22,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 162 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 46% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 3,28 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






