Статистика на съдията Issa Sy
Картоните са от 29 мача с официална статистика.
Фауловете са от 29 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 44 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,83 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,87).
Въз основа на 29 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 21%
- Победа на госта 34%
2,34 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Issa Sy
Issa Sy по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Champions League | 15 | 3,75 | 3,75 | 0,00 | 28,1 | 0,33 |
CAF Confederation Cup | 10 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 31,1 | 0,10 |
Africa Cup of Nations | 8 | 4,14 | 4,14 | 0,00 | 30,4 | 0,13 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 5 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 35,0 | 0,20 |
World Cup - Qualification Africa | 5 | - | - | - | - | 0,40 |
FIFA Club World Cup | 1 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15,0 | 1,00 |
Issa Sy по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 35,0 | 0,00 |
| 2025 | 9 | 4,17 | 4,17 | 0,00 | 27,3 | 0,33 |
| 2024 | 5 | 4,25 | 4,25 | 0,00 | 25,5 | 0,20 |
| 2023 | 12 | 3,75 | 3,63 | 0,13 | 29,5 | 0,25 |
| 2022 | 8 | 3,20 | 3,20 | 0,00 | 25,8 | 0,25 |
| 2021 | 4 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 36,3 | 0,25 |
| 2020 | 2 | 7,00 | 6,00 | 1,00 | 36,0 | 0,50 |
| 2019 | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 38,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Issa Sy обяснена
Issa Sy има 44 приключили мача като съдия в нашите записи, от 28 юни 2019 до 29 сеп 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често CAF Champions League (15).
В мачовете с официална статистика (29) средно има 3,83 картона на мач: 3,76 жълти и 0,07 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,87. В тези мачове домакините получават 1,86 жълти картона на мач, а гостите - 1,90. Средно има 29,3 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 11 в 44 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,34 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





