Статистика на съдията Pierre Ghislain Atcho
Картоните са от 29 мача с официална статистика.
Фауловете са от 29 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 51 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,39 картона на мач, с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,71).
Въз основа на 28 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 53%
- Равен 24%
- Победа на госта 23%
2,22 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Pierre Ghislain Atcho
Pierre Ghislain Atcho по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Champions League | 16 | 3,92 | 3,83 | 0,08 | 26,1 | 0,19 |
CAF Confederation Cup | 11 | 2,13 | 2,13 | 0,00 | 25,4 | 0,09 |
World Cup - Qualification Africa | 7 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 30,0 | 0,14 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 6 | - | - | - | - | 0,17 |
Africa Cup of Nations | 5 | 4,60 | 4,40 | 0,20 | 33,0 | 0,20 |
African Nations Championship | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
CAF Super Cup | 1 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 22,0 | 1,00 |
Pierre Ghislain Atcho по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
| 2025 | 10 | 3,00 | 2,86 | 0,14 | 24,6 | 0,30 |
| 2024 | 6 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,0 | 0,33 |
| 2023 | 13 | 5,17 | 5,00 | 0,17 | 30,8 | 0,15 |
| 2022 | 13 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 23,8 | 0,08 |
| 2021 | 4 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
| 2020 | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 33,0 | 0,00 |
| 2019 | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 36,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Pierre Ghislain Atcho обяснена
Pierre Ghislain Atcho има 51 приключили мача като съдия в нашите записи, от 10 сеп 2019 до 24 юни 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често CAF Champions League (16).
В мачовете с официална статистика (29) средно има 3,52 картона на мач: 3,45 жълти и 0,07 червени. Това е с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,71. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 1,90. Средно има 27,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 8 в 51 мача с пълен списък със събития, 0,16 на мач.
Домакините са спечелили 53% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 23%, при 2,22 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







