Статистика на съдията Jean-Jacques Ndala
Картоните са от 38 мача с официална статистика.
Фауловете са от 38 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 58 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,78 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,73).
Въз основа на 37 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 53%
- Равен 22%
- Победа на госта 25%
2,10 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Jean-Jacques Ndala
Jean-Jacques Ndala по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Champions League | 23 | 3,53 | 3,42 | 0,11 | 26,5 | 0,13 |
CAF Confederation Cup | 9 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 28,6 | 0,63 |
World Cup - Qualification Africa | 9 | 4,00 | 3,50 | 0,50 | 29,0 | 0,11 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 8 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 0,38 |
Africa Cup of Nations | 5 | 3,60 | 3,60 | 0,00 | 30,2 | 0,00 |
African Nations Championship | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
CAF Super Cup | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
FIFA Club World Cup | 1 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 25,0 | 0,00 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
Jean-Jacques Ndala по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
| 2025 | 7 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 22,0 | 0,57 |
| 2024 | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 20,8 | 0,20 |
| 2023 | 17 | 4,14 | 3,86 | 0,29 | 27,4 | 0,06 |
| 2022 | 10 | 4,17 | 4,00 | 0,17 | 33,0 | 0,10 |
| 2021 | 7 | 4,50 | 4,33 | 0,17 | 29,0 | 0,14 |
| 2020 | 7 | 3,60 | 3,60 | 0,00 | 24,8 | 0,00 |
| 2019 | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 30,2 | 0,80 |
Статистиката на съдията Jean-Jacques Ndala обяснена
Jean-Jacques Ndala е съдия от Саудитска Арабия с 59 приключили мача в нашите записи, от 7 дек 2019 до 25 сеп 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често CAF Champions League (23).
В мачовете с официална статистика (38) средно има 3,79 картона на мач: 3,68 жълти и 0,11 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,73. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 2,13. Средно има 27,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 58 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 53% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 25%, при 2,10 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








