Статистика на съдията Istvan Kovacs
Картоните са от 214 мача с официална статистика.
Фауловете са от 214 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 247 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,18 картона на мач, с 0,78 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,40).
Въз основа на 214 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 32%
- Победа на госта 28%
2,68 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Istvan Kovacs
Istvan Kovacs по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga IРумъния | 123 | 5,24 | 4,96 | 0,28 | 25,9 | 0,35 |
UEFA Champions League | 47 | 4,79 | 4,57 | 0,21 | 24,8 | 0,23 |
UEFA Europa League | 23 | 5,32 | 5,05 | 0,26 | 26,4 | 0,26 |
Pro LeagueСаудитска Арабия | 14 | 5,86 | 5,57 | 0,29 | 24,5 | 0,57 |
UEFA Nations League | 10 | 4,20 | 4,20 | 0,00 | 26,4 | 0,40 |
World Cup - Qualification Europe | 10 | 5,40 | 5,00 | 0,40 | 27,9 | 0,40 |
Euro Championship | 6 | 7,17 | 6,83 | 0,33 | 21,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 3 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 23,7 | 0,33 |
UEFA Europa Conference League | 3 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
Cupa RomânieiРумъния | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
FIFA Club World Cup | 2 | 10,50 | 9,50 | 1,00 | 22,5 | 1,50 |
World Cup | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 21,5 | 0,50 |
FIFA Intercontinental Cup | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 35,0 | 1,00 |
Super LeagueКитай | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 15,0 | 1,00 |
Istvan Kovacs по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10 | 3,11 | 2,67 | 0,44 | 21,8 | 0,40 |
| 2025 | 35 | 5,00 | 4,74 | 0,26 | 25,8 | 0,43 |
| 2024 | 40 | 4,51 | 4,26 | 0,26 | 23,6 | 0,23 |
| 2023 | 34 | 6,13 | 5,91 | 0,22 | 27,0 | 0,18 |
| 2022 | 30 | 5,58 | 5,21 | 0,37 | 24,4 | 0,60 |
| 2021 | 39 | 5,43 | 5,23 | 0,20 | 26,7 | 0,36 |
| 2020 | 40 | 5,45 | 5,21 | 0,24 | 24,7 | 0,30 |
| 2019 | 3 | 7,00 | 6,67 | 0,33 | 27,3 | 0,33 |
| 2018 | 11 | 4,40 | 4,10 | 0,30 | 27,7 | 0,36 |
| 2017 | 5 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 29,5 | 0,00 |
Istvan Kovacs: съдийски рекорд в числа
Istvan Kovacs е съдия от Румъния с 247 приключили мача в нашите записи, от 8 окт 2016 до 21 окт 2026. Те обхващат 14 състезания, най-често Liga I (123).
В мачовете с официална статистика (214) средно има 5,18 картона на мач: 4,93 жълти и 0,26 червени. Това е с 0,78 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,40. В тези мачове домакините получават 2,31 жълти картона на мач, а гостите - 2,61. Средно има 25,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 83 в 247 мача с пълен списък със събития, 0,34 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 32% са завършили наравно и гостите са спечелили 28%, при 2,68 гола на мач. През 2026 Istvan Kovacs има 10 приключили мача, с 3,11 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.













