Статистика на съдията Sebastian Coltescu
Картоните са от 94 мача с официална статистика.
Фауловете са от 94 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 135 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,59 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,67).
Въз основа на 94 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 27%
- Победа на госта 35%
2,45 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Sebastian Coltescu
Sebastian Coltescu по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Liga IРумъния | 124 | 4,59 | 4,35 | 0,23 | 25,0 | 0,27 |
Cupa RomânieiРумъния | 7 | - | - | - | - | 0,00 |
Liga IIРумъния | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Sebastian Coltescu по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 | 4,56 | 4,13 | 0,44 | 24,3 | 0,19 |
| 2024 | 19 | 4,53 | 4,32 | 0,21 | 21,9 | 0,21 |
| 2023 | 21 | 4,05 | 3,95 | 0,10 | 25,9 | 0,29 |
| 2022 | 29 | 5,15 | 5,00 | 0,15 | 26,0 | 0,28 |
| 2021 | 24 | 4,54 | 4,38 | 0,15 | 24,4 | 0,17 |
| 2020 | 25 | 5,00 | 4,62 | 0,38 | 28,8 | 0,36 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Sebastian Coltescu обяснена
Sebastian Coltescu е съдия от Румъния с 135 приключили мача в нашите записи, от 11 юли 2019 до 16 май 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Liga I (124).
В мачовете с официална статистика (94) средно има 4,59 картона на мач: 4,35 жълти и 0,23 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,67. В тези мачове домакините получават 2,21 жълти картона на мач, а гостите - 2,14. Средно има 25,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 135 мача с пълен списък със събития, 0,25 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,45 гола на мач. През 2025 Sebastian Coltescu има 16 приключили мача, с 4,56 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



