Статистика на съдията José Bessa
Картоните са от 50 мача с официална статистика.
Фауловете са от 49 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 98 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,48 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,25).
Въз основа на 50 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 25%
- Победа на госта 27%
2,43 гола на мач
Предстоящи мачове с José Bessa
Последни мачове, ръководени от José Bessa
José Bessa по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Primeira LigaПортугалия | 34 | 5,76 | 5,44 | 0,32 | 26,3 | 0,24 |
Segunda LigaПортугалия | 30 | 4,88 | 4,81 | 0,06 | 23,8 | 0,23 |
Liga 3Португалия | 15 | - | - | - | - | 0,40 |
Campeonato de Portugal Prio - Group CПортугалия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Campeonato de Portugal Prio - Group AПортугалия | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Taça de PortugalПортугалия | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Campeonato de Portugal Prio - Group BПортугалия | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
Campeonato de Portugal Prio - Group DПортугалия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Campeonato de Portugal Prio - Group EПортугалия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Taça da LigaПортугалия | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
Campeonato de Portugal Prio - Group GПортугалия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
José Bessa по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 6,25 | 5,75 | 0,50 | 29,0 | 0,00 |
| 2025 | 15 | 7,31 | 7,00 | 0,31 | 27,9 | 0,27 |
| 2024 | 15 | 5,50 | 5,10 | 0,40 | 27,3 | 0,33 |
| 2023 | 23 | 4,24 | 4,12 | 0,12 | 21,8 | 0,30 |
| 2022 | 12 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 26,3 | 0,17 |
| 2021 | 15 | - | - | - | - | 0,40 |
| 2020 | 14 | - | - | - | - | 0,14 |
José Bessa: съдийски рекорд в числа
José Bessa е съдия от Португалия с 98 приключили мача в нашите записи, от 20 сеп 2020 до 25 окт 2026. Те обхващат 11 състезания, най-често Primeira Liga (34).
В мачовете с официална статистика (50) средно има 5,48 картона на мач: 5,24 жълти и 0,24 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,25. В тези мачове домакините получават 2,66 жълти картона на мач, а гостите - 2,58. Средно има 25,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 98 мача с пълен списък със събития, 0,27 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,43 гола на мач. Следващият назначен мач е Estoril - Maritimo на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.










