Статистика на съдията Luuk Timmer
Картоните са от 66 мача с официална статистика.
Фауловете са от 66 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 106 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,06 картона на мач, с 0,40 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,46).
Въз основа на 66 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 17%
- Победа на госта 34%
2,90 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Luuk Timmer
Luuk Timmer по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 63 | 3,03 | 2,90 | 0,13 | 22,6 | 0,21 |
Tweede DivisieНидерландия | 31 | - | - | - | - | 0,13 |
KNVB BekerНидерландия | 10 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 2 | 5,50 | 5,50 | 0,00 | 27,5 | 1,00 |
Luuk Timmer по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2024 | 30 | 3,00 | 2,87 | 0,13 | 23,7 | 0,23 |
| 2023 | 25 | 3,26 | 3,16 | 0,11 | 23,6 | 0,20 |
| 2022 | 22 | 3,07 | 2,93 | 0,13 | 21,1 | 0,18 |
| 2021 | 23 | 2,78 | 2,67 | 0,11 | 21,2 | 0,04 |
| 2020 | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Luuk Timmer обяснена
Luuk Timmer е съдия от Нидерландия с 106 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 13 сеп 2025. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (63).
В мачовете с официална статистика (66) средно има 3,06 картона на мач: 2,94 жълти и 0,12 червени. Това е с 0,40 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,46. В тези мачове домакините получават 1,50 жълти картона на мач, а гостите - 1,44. Средно има 22,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 19 в 106 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 17% са завършили наравно и гостите са спечелили 34%, при 2,90 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



