Статистика на съдията Wouter Wiersma
Картоните са от 72 мача с официална статистика.
Фауловете са от 72 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 105 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,43 картона на мач, с 0,97 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,46).
Въз основа на 72 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 33%
- Равен 24%
- Победа на госта 43%
3,01 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Wouter Wiersma
Wouter Wiersma по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 71 | 4,42 | 4,25 | 0,17 | 24,7 | 0,24 |
Tweede DivisieНидерландия | 25 | - | - | - | - | 0,08 |
KNVB BekerНидерландия | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
Wouter Wiersma по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 6 | 4,33 | 4,17 | 0,17 | 28,8 | 0,33 |
| 2025 | 21 | 4,70 | 4,60 | 0,10 | 25,4 | 0,24 |
| 2024 | 22 | 4,73 | 4,53 | 0,20 | 26,1 | 0,23 |
| 2023 | 24 | 4,11 | 3,94 | 0,17 | 22,6 | 0,13 |
| 2022 | 21 | 4,15 | 3,92 | 0,23 | 22,9 | 0,24 |
| 2021 | 9 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2020 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Статистиката на съдията Wouter Wiersma обяснена
Wouter Wiersma е съдия от Нидерландия с 105 приключили мача в нашите записи, от 12 сеп 2020 до 2 ное 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (71).
В мачовете с официална статистика (72) средно има 4,43 картона на мач: 4,26 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,97 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,46. В тези мачове домакините получават 1,90 жълти картона на мач, а гостите - 2,36. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 105 мача с пълен списък със събития, 0,20 на мач.
Домакините са спечелили 33% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 43%, при 3,01 гола на мач. През 2026 Wouter Wiersma има 6 приключили мача, с 4,33 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



