Статистика на съдията Mirel Turkes
Картоните са от 43 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 114 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,56 картона на мач, с 0,25 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,81).
Въз основа на 43 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 51%
- Равен 18%
- Победа на госта 31%
3,19 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Mirel Turkes
Mirel Turkes по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Challenge LeagueШвейцария | 63 | - | - | - | - | 0,33 |
Super LeagueШвейцария | 43 | 4,56 | 4,40 | 0,16 | 24,8 | 0,42 |
Schweizer CupШвейцария | 8 | - | - | - | - | 0,25 |
Mirel Turkes по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 30,0 | 0,50 |
| 2025 | 21 | 4,50 | 4,33 | 0,17 | 27,8 | 0,33 |
| 2024 | 21 | 4,09 | 4,00 | 0,09 | 24,2 | 0,43 |
| 2023 | 20 | 5,46 | 5,15 | 0,31 | 23,6 | 0,20 |
| 2022 | 23 | 3,80 | 3,80 | 0,00 | 20,0 | 0,48 |
| 2021 | 16 | - | - | - | - | 0,31 |
| 2020 | 11 | - | - | - | - | 0,36 |
Статистиката на съдията Mirel Turkes обяснена
Mirel Turkes е съдия от Швейцария с 114 приключили мача в нашите записи, от 3 окт 2020 до 31 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Challenge League (63).
В мачовете с официална статистика (43) средно има 4,56 картона на мач: 4,40 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,25 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,81. В тези мачове домакините получават 2,26 жълти картона на мач, а гостите - 2,14. Средно има 24,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 41 в 114 мача с пълен списък със събития, 0,36 на мач.
Домакините са спечелили 51% от тези мачове, 18% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 3,19 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


