Статистика на съдията Nico Gianforte
Картоните са от 42 мача с официална статистика.
Фауловете са от 42 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 117 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,98 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,77).
Въз основа на 42 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 35%
- Равен 29%
- Победа на госта 36%
2,97 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Nico Gianforte
Nico Gianforte по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Challenge LeagueШвейцария | 68 | - | - | - | - | 0,25 |
Super LeagueШвейцария | 42 | 4,98 | 4,52 | 0,45 | 24,6 | 0,40 |
Schweizer CupШвейцария | 7 | - | - | - | - | 0,00 |
Nico Gianforte по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 20,0 | 0,33 |
| 2025 | 22 | 5,25 | 4,75 | 0,50 | 26,7 | 0,23 |
| 2024 | 20 | 5,40 | 4,90 | 0,50 | 24,4 | 0,40 |
| 2023 | 21 | 4,70 | 4,20 | 0,50 | 22,8 | 0,29 |
| 2022 | 23 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 25,0 | 0,22 |
| 2021 | 18 | - | - | - | - | 0,28 |
| 2020 | 10 | - | - | - | - | 0,40 |
Статистиката на съдията Nico Gianforte обяснена
Nico Gianforte е съдия от Швейцария с 117 приключили мача в нашите записи, от 27 сеп 2020 до 24 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Challenge League (68).
В мачовете с официална статистика (42) средно има 4,98 картона на мач: 4,52 жълти и 0,45 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,77. В тези мачове домакините получават 2,00 жълти картона на мач, а гостите - 2,52. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 34 в 117 мача с пълен списък със събития, 0,29 на мач.
Домакините са спечелили 35% от тези мачове, 29% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,97 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


