Статистика на съдията Mischa Huru Kellerhals
Картоните са от 12 мача с официална статистика.
Фауловете са от 12 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 95 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,67 картона на мач, с 0,99 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,66).
Въз основа на 12 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 25%
- Победа на госта 33%
3,48 гола на мач
Предстоящи мачове с Mischa Huru Kellerhals
Последни мачове, ръководени от Mischa Huru Kellerhals
Mischa Huru Kellerhals по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. DivisionНорвегия | 78 | - | - | - | - | 0,18 |
EliteserienНорвегия | 11 | 2,73 | 2,64 | 0,09 | 22,7 | 0,27 |
NM CupenНорвегия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DeildИсландия | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
SuperettanШвеция | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 9,0 | 0,00 |
Mischa Huru Kellerhals по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 14 | 2,73 | 2,64 | 0,09 | 22,7 | 0,21 |
| 2025 | 15 | - | - | - | - | 0,27 |
| 2024 | 18 | - | - | - | - | 0,11 |
| 2023 | 19 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 9,0 | 0,21 |
| 2022 | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2021 | 13 | - | - | - | - | 0,08 |
Статистиката на съдията Mischa Huru Kellerhals обяснена
Mischa Huru Kellerhals е съдия от Норвегия с 95 приключили мача в нашите записи, от 15 май 2021 до 1 ное 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често 1. Division (78).
В мачовете с официална статистика (12) средно има 2,67 картона на мач: 2,58 жълти и 0,08 червени. Това е с 0,99 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,66. В тези мачове домакините получават 1,50 жълти картона на мач, а гостите - 1,08. Средно има 21,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 18 в 95 мача с пълен списък със събития, 0,19 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 25% са завършили наравно и гостите са спечелили 33%, при 3,48 гола на мач. През 2026 Mischa Huru Kellerhals има 14 приключили мача, с 2,73 картона на мач. Следващият назначен мач е Stabaek - Stromsgodset на 8 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




