Статистика на съдията Stian Rovig Sletner
Картоните са от 28 мача с официална статистика.
Фауловете са от 28 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 106 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,29 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,51).
Въз основа на 28 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 27%
- Победа на госта 35%
3,23 гола на мач
Stian Rovig Sletner по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
1. DivisionНорвегия | 73 | - | - | - | - | 0,25 |
EliteserienНорвегия | 27 | 3,22 | 3,19 | 0,04 | 22,3 | 0,22 |
NM CupenНорвегия | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DeildИсландия | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
2. Division - Group 2Норвегия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
SuperettanШвеция | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
Stian Rovig Sletner по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 19 | 3,47 | 3,40 | 0,07 | 23,2 | 0,21 |
| 2025 | 19 | 2,92 | 2,92 | 0,00 | 21,3 | 0,37 |
| 2024 | 19 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 25,0 | 0,11 |
| 2023 | 18 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2022 | 15 | - | - | - | - | 0,13 |
| 2021 | 16 | - | - | - | - | 0,25 |
Статистиката на съдията Stian Rovig Sletner обяснена
Stian Rovig Sletner е съдия от Норвегия с 106 приключили мача в нашите записи, от 15 май 2021 до 2 ное 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често 1. Division (73).
В мачовете с официална статистика (28) средно има 3,29 картона на мач: 3,25 жълти и 0,04 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,51. В тези мачове домакините получават 1,46 жълти картона на мач, а гостите - 1,79. Средно има 22,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 25 в 106 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 3,23 гола на мач. През 2026 Stian Rovig Sletner има 19 приключили мача, с 3,47 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





