Статистика на съдията Tshidiso Maruping
Картоните са от 22 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 82 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,27 картона на мач, с 0,62 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,65).
Въз основа на 22 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 37%
- Победа на госта 24%
2,00 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Tshidiso Maruping
Tshidiso Maruping по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier Soccer LeagueЮжна Африка | 43 | 4,27 | 4,18 | 0,09 | 25,6 | 0,19 |
1st DivisionЮжна Африка | 35 | - | - | - | - | 0,26 |
CupЮжна Африка | 3 | - | - | - | - | 3,33 |
League CupЮжна Африка | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Tshidiso Maruping по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 24,0 | 0,00 |
| 2023 | 26 | 4,36 | 4,18 | 0,18 | 24,7 | 0,08 |
| 2022 | 15 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 22,0 | 0,33 |
| 2021 | 21 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 24,0 | 0,24 |
| 2020 | 13 | 6,33 | 6,33 | 0,00 | 33,7 | 1,15 |
Статистиката на съдията Tshidiso Maruping обяснена
Tshidiso Maruping е съдия от Южна Африка с 82 приключили мача в нашите записи, от 28 окт 2020 до 25 окт 2024. Те обхващат 4 състезания, най-често Premier Soccer League (43).
В мачовете с официална статистика (22) средно има 4,27 картона на мач: 4,18 жълти и 0,09 червени. Това е с 0,62 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,65. В тези мачове домакините получават 2,00 жълти картона на мач, а гостите - 2,18. Средно има 25,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 82 мача с пълен списък със събития, 0,33 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 37% са завършили наравно и гостите са спечелили 24%, при 2,00 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



