Статистика на съдията Thokozani Mkhize
Картоните са от 23 мача с официална статистика.
Фауловете са от 23 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 67 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,87 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,72).
Въз основа на 23 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 30%
- Равен 39%
- Победа на госта 31%
2,15 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Thokozani Mkhize
Thokozani Mkhize по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier Soccer LeagueЮжна Африка | 35 | 3,87 | 3,78 | 0,09 | 26,6 | 0,14 |
1st DivisionЮжна Африка | 30 | - | - | - | - | 0,17 |
8 CupЮжна Африка | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
CupЮжна Африка | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Thokozani Mkhize по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 26,0 | 0,00 |
| 2025 | 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 24,7 | 0,67 |
| 2024 | 16 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,4 | 0,13 |
| 2023 | 9 | 6,50 | 6,50 | 0,00 | 34,5 | 0,22 |
| 2022 | 17 | 4,00 | 3,33 | 0,67 | 20,3 | 0,12 |
| 2021 | 12 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 26,0 | 0,25 |
| 2020 | 9 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,0 | 0,11 |
Статистиката на съдията Thokozani Mkhize обяснена
Thokozani Mkhize е съдия от Южна Африка с 67 приключили мача в нашите записи, от 27 окт 2020 до 17 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Premier Soccer League (35).
В мачовете с официална статистика (23) средно има 3,87 картона на мач: 3,78 жълти и 0,09 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,72. В тези мачове домакините получават 1,52 жълти картона на мач, а гостите - 2,26. Средно има 26,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 12 в 67 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 30% от тези мачове, 39% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,15 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



