Статистика на съдията Yusuke Ohashi
Картоните са от 26 мача с официална статистика.
Фауловете са от 26 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 117 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,00 картона на мач, с 0,69 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (2,69).
Въз основа на 26 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 44%
- Равен 24%
- Победа на госта 32%
2,80 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Yusuke Ohashi
Yusuke Ohashi по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
J3 LeagueЯпония | 53 | - | - | - | - | 0,28 |
J2 LeagueЯпония | 26 | - | - | - | - | 0,31 |
J1 LeagueЯпония | 25 | 1,96 | 1,80 | 0,16 | 19,7 | 0,12 |
Emperor CupЯпония | 5 | - | - | - | - | 0,20 |
3. LigaГермания | 2 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 27,0 | 0,50 |
ASEAN Championship | 2 | - | - | - | - | 1,00 |
J-League CupЯпония | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Regionalliga - BayernГермания | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Yusuke Ohashi по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
| 2026 | 10 | 1,90 | 1,70 | 0,20 | 20,4 | 0,10 |
| 2025 | 26 | 1,92 | 1,77 | 0,15 | 20,0 | 0,27 |
| 2024 | 25 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 17,5 | 0,24 |
| 2023 | 20 | - | - | - | - | 0,20 |
| 2022 | 20 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2021 | 14 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Yusuke Ohashi обяснена
Yusuke Ohashi е съдия от Япония с 117 приключили мача в нашите записи, от 28 окт 2020 до 11 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често J3 League (53).
В мачовете с официална статистика (26) средно има 2,00 картона на мач: 1,85 жълти и 0,15 червени. Това е с 0,69 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 2,69. В тези мачове домакините получават 0,92 жълти картона на мач, а гостите - 0,92. Средно има 20,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 30 в 117 мача с пълен списък със събития, 0,26 на мач.
Домакините са спечелили 44% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 2,80 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







