Статистика NB I 2026

УнгарияУнгарияПървенство2026

Въз основа на 75 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как NB I се сравнява с други първенства

Статистика NB I: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1NyiregyhazaNyiregyhaza131077%
2UjpestUjpest12975%
3Budapest HonvedBudapest Honved12867%
4Gyori ETO FCGyori ETO FC13862%
5Kisvarda FCKisvarda FC13862%
6MTK BudapestMTK Budapest13862%
7PaksPaks13862%
8Debreceni VSCDebreceni VSC12758%
9VasasVasas12758%
10Ferencvarosi TCFerencvarosi TC11655%
11Puskas AcademyPuskas Academy13646%
12Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE13538%

NB I: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1MTK BudapestMTK Budapest131185%
2Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE13969%
3Gyori ETO FCGyori ETO FC13862%
4NyiregyhazaNyiregyhaza13862%
5PaksPaks13862%
6UjpestUjpest12758%
7VasasVasas12758%
8Budapest HonvedBudapest Honved12650%
9Debreceni VSCDebreceni VSC12650%
10Puskas AcademyPuskas Academy13646%
11Ferencvarosi TCFerencvarosi TC11545%
12Kisvarda FCKisvarda FC13323%

Суха мрежа в NB I

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1Ferencvarosi TCFerencvarosi TC11545%9%
2Puskas AcademyPuskas Academy13538%15%
3Debreceni VSCDebreceni VSC12433%17%
4PaksPaks13431%8%
5Budapest HonvedBudapest Honved12325%8%
6Gyori ETO FCGyori ETO FC13323%15%
7VasasVasas12217%33%
8Kisvarda FCKisvarda FC13215%31%
9MTK BudapestMTK Budapest13215%23%
10Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE13215%46%
11NyiregyhazaNyiregyhaza1300%23%
12UjpestUjpest1200%25%

Голове на мач в NB I

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1PaksPaks131,851,693,54
2MTK BudapestMTK Budapest131,382,083,46
3Debreceni VSCDebreceni VSC121,751,423,17
4Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE131,311,853,15
5UjpestUjpest121,671,423,08
6VasasVasas121,671,423,08
7NyiregyhazaNyiregyhaza131,081,852,92
8Budapest HonvedBudapest Honved121,331,582,92
9Gyori ETO FCGyori ETO FC131,691,152,85
10Ferencvarosi TCFerencvarosi TC111,820,912,73
11Puskas AcademyPuskas Academy131,381,152,54
12Kisvarda FCKisvarda FC130,921,152,08

Корнери в NB I: статистика

Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.

#ОтборМИзвоюваниДопуснатиОбщо
1Debreceni VSCDebreceni VSC117,824,6412,45
2PaksPaks136,544,2310,77
3Gyori ETO FCGyori ETO FC123,676,5010,17
4NyiregyhazaNyiregyhaza84,755,3810,13
5Kisvarda FCKisvarda FC124,085,9210,00
6Puskas AcademyPuskas Academy124,425,429,83
7MTK BudapestMTK Budapest114,095,459,55
8Ferencvarosi TCFerencvarosi TC106,203,109,30
9VasasVasas84,384,889,25
10UjpestUjpest105,004,209,20
11Budapest HonvedBudapest Honved113,735,098,82
12Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE124,083,837,92

Картони в NB I: статистика

Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.

#ОтборМЖълтиЧервениОбщо
1NyiregyhazaNyiregyhaza83,000,133,13
2VasasVasas83,000,133,13
3Debreceni VSCDebreceni VSC112,910,093,00
4Puskas AcademyPuskas Academy122,580,332,92
5Zalaegerszegi TEZalaegerszegi TE122,580,002,58
6Budapest HonvedBudapest Honved112,360,092,45
7Gyori ETO FCGyori ETO FC122,330,082,42
8MTK BudapestMTK Budapest111,910,182,09
9Kisvarda FCKisvarda FC122,000,082,08
10PaksPaks131,920,152,08
11UjpestUjpest101,800,001,80
12Ferencvarosi TCFerencvarosi TC101,700,001,70

Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 65 мача.

Съдии в NB I 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от NB I този сезон, с картони и фаулове на мач.

СъдияМ
Bence Csonka2

Средно за първенството: 4,50 картона и 22,5 фаула на мач.

NB I 2026 в числа: сравнение на отборите

Изиграни са 75 мача от сезон 2026 на NB I, средно 2,96 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 60% от тях, а 56% са имали три или повече гола.

Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Nyiregyhaza: 77% от тях. Мачовете на MTK Budapest са най-резултатните - три или повече гола в 85% от тях. Kisvarda FC играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 23% от тях. Ferencvarosi TC има най-много мачове със суха мрежа - в 45% от мачовете си.

Мачовете с пълна статистика средно имат 9,8 корнера и 4,8 картона. Debreceni VSC извоюва най-много корнери - 7,8 на мач.

Домакините вкарват 1,68 гола на мач, а гостите - 1,28. Класирането е на страницата Класиране NB I, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози NB I. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.