Статистика на съдията Balazs Berke
Картоните са от 51 мача с официална статистика.
Фауловете са от 51 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 157 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,76 картона на мач, с 0,70 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,46).
Въз основа на 51 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 24%
- Победа на госта 36%
2,72 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Balazs Berke
Balazs Berke по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
NB IУнгария | 117 | 4,11 | 4,00 | 0,11 | 26,2 | 0,34 |
NB IIУнгария | 11 | - | - | - | - | 0,09 |
UEFA Europa Conference League | 9 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,11 |
UEFA Europa League | 9 | 3,33 | 3,00 | 0,33 | 20,8 | 0,22 |
Magyar KupaУнгария | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 2 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 25,0 | 1,00 |
Friendlies | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 12,0 | 0,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 16,0 | 1,00 |
Balazs Berke по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 2,25 | 2,25 | 0,00 | 19,3 | 0,20 |
| 2025 | 20 | 3,92 | 3,92 | 0,00 | 26,6 | 0,45 |
| 2024 | 27 | 3,94 | 3,72 | 0,22 | 24,8 | 0,33 |
| 2023 | 29 | 3,73 | 3,67 | 0,07 | 24,3 | 0,17 |
| 2022 | 25 | - | - | - | - | 0,28 |
| 2021 | 28 | - | - | - | - | 0,32 |
| 2020 | 22 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 22,0 | 0,32 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Balazs Berke обяснена
Balazs Berke е съдия от Унгария с 157 приключили мача в нашите записи, от 18 юли 2019 до 22 окт 2026. Те обхващат 10 състезания, най-често NB I (117).
В мачовете с официална статистика (51) средно има 3,76 картона на мач: 3,65 жълти и 0,12 червени. Това е с 0,70 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,46. В тези мачове домакините получават 1,76 жълти картона на мач, а гостите - 1,88. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 47 в 157 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,72 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.









