Статистика на съдията Gergő Bogár
Картоните са от 51 мача с официална статистика.
Фауловете са от 51 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 156 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,78 картона на мач, с 0,30 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,48).
Въз основа на 51 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 26%
- Победа на госта 31%
2,86 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Gergő Bogár
Gergő Bogár по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
NB IУнгария | 118 | 4,85 | 4,49 | 0,36 | 29,0 | 0,21 |
UEFA Europa Conference League | 12 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 26,7 | 0,33 |
NB IIУнгария | 9 | - | - | - | - | 0,33 |
Magyar KupaУнгария | 8 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 5 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 31,0 | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 2 | 3,50 | 3,00 | 0,50 | 22,5 | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Gergő Bogár по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2026 | 2 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 26,0 | 0,50 |
| 2025 | 22 | 4,62 | 4,46 | 0,15 | 30,8 | 0,27 |
| 2024 | 26 | 5,33 | 4,72 | 0,61 | 27,9 | 0,12 |
| 2023 | 25 | 4,71 | 4,43 | 0,29 | 27,4 | 0,04 |
| 2022 | 28 | 5,50 | 5,00 | 0,50 | 26,5 | 0,25 |
| 2021 | 27 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 23,0 | 0,19 |
| 2020 | 25 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 34,0 | 0,40 |
Статистиката на съдията Gergő Bogár обяснена
Gergő Bogár е съдия от Унгария с 156 приключили мача в нашите записи, от 15 авг 2020 до 25 сеп 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често NB I (118).
В мачовете с официална статистика (51) средно има 4,78 картона на мач: 4,43 жълти и 0,35 червени. Това е с 0,30 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,48. В тези мачове домакините получават 1,84 жълти картона на мач, а гостите - 2,59. Средно има 28,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 33 в 156 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 31%, при 2,86 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







