Статистика на съдията Ross Hardie
Картоните са от 32 мача с официална статистика.
Фауловете са от 32 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 134 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,41 картона на мач, с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,01).
Въз основа на 32 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 27%
- Победа на госта 25%
3,10 гола на мач
Предстоящи мачове с Ross Hardie
Последни мачове, ръководени от Ross Hardie
Ross Hardie по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
ChampionshipШотландия | 34 | - | - | - | - | 0,26 |
PremiershipШотландия | 31 | 4,48 | 4,32 | 0,16 | 22,5 | 0,32 |
League OneШотландия | 24 | - | - | - | - | 0,33 |
League TwoШотландия | 18 | - | - | - | - | 0,39 |
League CupШотландия | 14 | - | - | - | - | 0,21 |
Challenge CupШотландия | 8 | - | - | - | - | 0,50 |
FA CupШотландия | 3 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 18,0 | 0,33 |
UEFA Europa Conference League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Ross Hardie по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 24,5 | 0,43 |
| 2025 | 31 | 5,00 | 4,79 | 0,21 | 24,4 | 0,23 |
| 2024 | 33 | 4,15 | 4,08 | 0,08 | 20,1 | 0,24 |
| 2023 | 31 | 4,00 | 3,67 | 0,33 | 21,3 | 0,39 |
| 2022 | 23 | - | - | - | - | 0,48 |
| 2021 | 8 | - | - | - | - | 0,13 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Статистиката на съдията Ross Hardie обяснена
Ross Hardie е съдия от Шотландия с 134 приключили мача в нашите записи, от 7 авг 2019 до 24 окт 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Championship (34).
В мачовете с официална статистика (32) средно има 4,41 картона на мач: 4,25 жълти и 0,16 червени. Това е с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,01. В тези мачове домакините получават 1,91 жълти картона на мач, а гостите - 2,34. Средно има 22,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 42 в 134 мача с пълен списък със събития, 0,31 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 25%, при 3,10 гола на мач. Следващият назначен мач е Morton - Stenhousemuir на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







