Статистика на съдията Houngnandande
Картоните са от 11 мача с официална статистика.
Фауловете са от 11 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 31 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,09 картона на мач, с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,69).
Въз основа на 11 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 58%
- Равен 26%
- Победа на госта 16%
2,06 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Houngnandande
Houngnandande по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Confederation Cup | 10 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 32,8 | 0,20 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
CAF Champions League | 7 | 4,20 | 4,20 | 0,00 | 27,4 | 0,14 |
World Cup - Qualification Africa | 5 | - | - | - | - | 0,60 |
Africa Cup of Nations | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 27,0 | 0,00 |
African Nations Championship | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Houngnandande по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2024 | 3 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 26,3 | 0,00 |
| 2023 | 11 | 4,75 | 4,50 | 0,25 | 27,5 | 0,09 |
| 2022 | 9 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 34,7 | 0,22 |
| 2021 | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 35,0 | 1,00 |
| 2020 | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
Houngnandande: съдийски рекорд в числа
Houngnandande има 31 приключили мача като съдия в нашите записи, от 4 сеп 2019 до 9 апр 2025. Те обхващат 6 състезания, най-често CAF Confederation Cup (10).
В мачовете с официална статистика (11) средно има 4,09 картона на мач: 4,00 жълти и 0,09 червени. Това е с 0,40 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,69. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 2,45. Средно има 29,8 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 7 в 31 мача с пълен списък със събития, 0,23 на мач.
Домакините са спечелили 58% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 16%, при 2,06 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





