Статистика на съдията Ibrahim Mutaz
Картоните са от 22 мача с официална статистика.
Фауловете са от 22 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 35 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,86 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,65).
Въз основа на 21 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 40%
- Победа на госта 11%
2,29 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Ibrahim Mutaz
Ibrahim Mutaz по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Confederation Cup | 11 | 3,50 | 3,38 | 0,13 | 33,5 | 0,18 |
CAF Champions League | 9 | 3,88 | 3,88 | 0,00 | 30,4 | 0,11 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 6 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 36,0 | 0,33 |
Africa Cup of Nations | 4 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 34,3 | 1,00 |
World Cup - Qualification Africa | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
African Nations Championship | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
CAF Super Cup | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 28,0 | 1,00 |
Ibrahim Mutaz по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 36,0 | 0,00 |
| 2025 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2024 | 4 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,0 | 0,75 |
| 2023 | 12 | 4,00 | 3,83 | 0,17 | 32,7 | 0,58 |
| 2022 | 10 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 30,5 | 0,00 |
| 2021 | 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 28,5 | 0,00 |
| 2020 | 2 | 6,00 | 5,50 | 0,50 | 44,0 | 0,00 |
| 2019 | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 40,0 | 0,00 |
Статистиката на съдията Ibrahim Mutaz обяснена
Ibrahim Mutaz има 35 приключили мача като съдия в нашите записи, от 26 яну 2020 до 25 сеп 2026. Те обхващат 7 състезания, най-често CAF Confederation Cup (11).
В мачовете с официална статистика (22) средно има 3,86 картона на мач: 3,77 жълти и 0,09 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,65. В тези мачове домакините получават 1,55 жълти картона на мач, а гостите - 2,23. Средно има 32,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 11 в 35 мача с пълен списък със събития, 0,31 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 40% са завършили наравно и гостите са спечелили 11%, при 2,29 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.






