Статистика на съдията Joshua Bondo
Картоните са от 17 мача с официална статистика.
Фауловете са от 17 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 26 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,88 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,84).
Въз основа на 17 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 42%
- Равен 35%
- Победа на госта 23%
1,88 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Joshua Bondo
Joshua Bondo по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
CAF Champions League | 10 | 3,71 | 3,43 | 0,29 | 27,3 | 0,10 |
Africa Cup of Nations | 5 | 3,75 | 3,50 | 0,25 | 31,8 | 0,00 |
CAF Confederation Cup | 5 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 27,6 | 3,20 |
World Cup - Qualification Africa | 4 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 32,0 | 0,25 |
Africa Cup of Nations - Qualification | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Joshua Bondo по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2022 | 7 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 27,0 | 0,29 |
| 2021 | 7 | 5,00 | 4,83 | 0,17 | 31,2 | 0,00 |
| 2020 | 5 | 3,40 | 3,00 | 0,40 | 28,2 | 3,20 |
| 2019 | 5 | 3,33 | 3,33 | 0,00 | 26,3 | 0,00 |
Статистиката на съдията Joshua Bondo обяснена
Joshua Bondo има 26 приключили мача като съдия в нашите записи, от 28 юни 2019 до 2 апр 2023. Те обхващат 5 състезания, най-често CAF Champions League (10).
В мачовете с официална статистика (17) средно има 3,88 картона на мач: 3,71 жълти и 0,18 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,84. В тези мачове домакините получават 1,47 жълти картона на мач, а гостите - 2,24. Средно има 28,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 18 в 26 мача с пълен списък със събития, 0,69 на мач.
Домакините са спечелили 42% от тези мачове, 35% са завършили наравно и гостите са спечелили 23%, при 1,88 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




