Статистика на съдията Lukáš Dzivjak
Картоните са от 35 мача с официална статистика.
Фауловете са от 35 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 92 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,57 картона на мач, с 0,52 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,05).
Въз основа на 35 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 21%
- Победа на госта 38%
3,21 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Lukáš Dzivjak
Lukáš Dzivjak по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 50 | 4,57 | 4,31 | 0,26 | 24,6 | 0,36 |
2. ligaСловакия | 36 | - | - | - | - | 0,25 |
CupСловакия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa Conference League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Lukáš Dzivjak по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2026 | 7 | - | - | - | - | 0,43 |
| 2025 | 14 | 5,29 | 5,00 | 0,29 | 21,3 | 0,21 |
| 2024 | 15 | 5,46 | 5,08 | 0,38 | 27,9 | 0,53 |
| 2023 | 18 | 3,70 | 3,60 | 0,10 | 23,9 | 0,22 |
| 2022 | 18 | 3,25 | 3,00 | 0,25 | 22,3 | 0,39 |
| 2021 | 10 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 21,0 | 0,00 |
| 2020 | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
Статистиката на съдията Lukáš Dzivjak обяснена
Lukáš Dzivjak е съдия от Словакия с 92 приключили мача в нашите записи, от 16 авг 2020 до 31 окт 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често Super Liga (50).
В мачовете с официална статистика (35) средно има 4,57 картона на мач: 4,31 жълти и 0,26 червени. Това е с 0,52 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,05. В тези мачове домакините получават 1,94 жълти картона на мач, а гостите - 2,37. Средно има 24,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 92 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 3,21 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




