Статистика на съдията Peter Ziemba
Картоните са от 64 мача с официална статистика.
Фауловете са от 64 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 111 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,27 картона на мач, с 1,30 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,97).
Въз основа на 64 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 24%
- Победа на госта 35%
2,90 гола на мач
Предстоящи мачове с Peter Ziemba
Последни мачове, ръководени от Peter Ziemba
Peter Ziemba по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 94 | 5,27 | 5,05 | 0,22 | 29,1 | 0,30 |
CupСловакия | 10 | - | - | - | - | 0,30 |
2. ligaСловакия | 7 | - | - | - | - | 0,29 |
Peter Ziemba по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2025 | 14 | 4,29 | 3,86 | 0,43 | 28,7 | 0,14 |
| 2024 | 16 | 5,36 | 5,07 | 0,29 | 27,1 | 0,38 |
| 2023 | 18 | 4,21 | 4,07 | 0,14 | 27,9 | 0,11 |
| 2022 | 19 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 25,0 | 0,32 |
| 2021 | 22 | 5,71 | 5,65 | 0,06 | 29,4 | 0,18 |
| 2020 | 18 | 6,60 | 6,20 | 0,40 | 34,4 | 0,61 |
Peter Ziemba: съдийски рекорд в числа
Peter Ziemba е съдия от Словакия с 111 приключили мача в нашите записи, от 8 авг 2020 до 18 окт 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super Liga (94).
В мачовете с официална статистика (64) средно има 5,27 картона на мач: 5,05 жълти и 0,22 червени. Това е с 1,30 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,97. В тези мачове домакините получават 2,58 жълти картона на мач, а гостите - 2,47. Средно има 29,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 33 в 111 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 2,90 гола на мач. Следващият назначен мач е Skalica - Žilina на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


