Статистика на съдията Bálint Kišš
Картоните са от 38 мача с официална статистика.
Фауловете са от 38 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 98 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,87 картона на мач, с 0,79 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,08).
Въз основа на 38 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 21%
- Победа на госта 30%
3,12 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Bálint Kišš
Bálint Kišš по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 57 | 4,87 | 4,68 | 0,18 | 26,1 | 0,33 |
2. ligaСловакия | 28 | - | - | - | - | 0,25 |
CupСловакия | 10 | - | - | - | - | 0,20 |
UEFA Europa Conference League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA U21 Championship - Qualification | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
UEFA Youth League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Bálint Kišš по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2026 | 6 | - | - | - | - | 0,33 |
| 2025 | 16 | 5,22 | 5,11 | 0,11 | 26,9 | 0,38 |
| 2024 | 17 | 5,33 | 5,08 | 0,25 | 27,1 | 0,29 |
| 2023 | 15 | 4,43 | 4,43 | 0,00 | 27,0 | 0,20 |
| 2022 | 16 | 4,75 | 4,75 | 0,00 | 22,8 | 0,13 |
| 2021 | 13 | 4,25 | 3,75 | 0,50 | 24,8 | 0,15 |
| 2020 | 14 | 3,50 | 3,00 | 0,50 | 22,0 | 0,57 |
Статистиката на съдията Bálint Kišš обяснена
Bálint Kišš е съдия от Словакия с 98 приключили мача в нашите записи, от 15 авг 2020 до 18 окт 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Super Liga (57).
В мачовете с официална статистика (38) средно има 4,87 картона на мач: 4,68 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,79 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,08. В тези мачове домакините получават 2,18 жълти картона на мач, а гостите - 2,50. Средно има 26,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 98 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 21% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 3,12 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





