Статистика на съдията Boris Marhefka
Картоните са от 61 мача с официална статистика.
Фауловете са от 61 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 108 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,92 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,09).
Въз основа на 61 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 22%
- Победа на госта 40%
2,97 гола на мач
Предстоящи мачове с Boris Marhefka
Последни мачове, ръководени от Boris Marhefka
Boris Marhefka по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 78 | 3,88 | 3,73 | 0,15 | 24,2 | 0,24 |
2. ligaСловакия | 20 | - | - | - | - | 0,15 |
CupСловакия | 7 | - | - | - | - | 0,14 |
Super League 1Гърция | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
Boris Marhefka по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2025 | 14 | 3,14 | 2,86 | 0,29 | 21,6 | 0,21 |
| 2024 | 20 | 4,07 | 4,00 | 0,07 | 25,0 | 0,20 |
| 2023 | 21 | 3,50 | 3,33 | 0,17 | 23,6 | 0,14 |
| 2022 | 21 | 3,40 | 3,40 | 0,00 | 20,6 | 0,19 |
| 2021 | 15 | 4,30 | 4,10 | 0,20 | 25,5 | 0,13 |
| 2020 | 13 | 5,50 | 5,33 | 0,17 | 27,7 | 0,46 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2018 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Boris Marhefka: съдийски рекорд в числа
Boris Marhefka е съдия от Словакия с 108 приключили мача в нашите записи, от 10 юли 2018 до 30 авг 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Super Liga (78).
В мачовете с официална статистика (61) средно има 3,92 картона на мач: 3,77 жълти и 0,15 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,09. В тези мачове домакините получават 1,85 жълти картона на мач, а гостите - 1,92. Средно има 24,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 24 в 108 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 40%, при 2,97 гола на мач. Следващият назначен мач е Slovan Bratislava - AS Trencin на 7 ное 2026.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





