Статистика на съдията Robert Hennessy
Картоните са от 71 мача с официална статистика.
Фауловете са от 71 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 136 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,89 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (5,01).
Въз основа на 71 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 26%
- Победа на госта 26%
2,54 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Robert Hennessy
Robert Hennessy по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 108 | 4,86 | 4,64 | 0,21 | 25,2 | 0,30 |
UEFA Europa Conference League | 12 | 4,71 | 4,71 | 0,00 | 27,3 | 0,25 |
FAI CupИрландия | 4 | - | - | - | - | 0,25 |
UEFA Europa League | 4 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 23,0 | 0,50 |
UEFA Champions League | 3 | 6,50 | 6,00 | 0,50 | 32,0 | 0,33 |
UEFA Nations League | 2 | 5,00 | 3,50 | 1,50 | 20,0 | 0,50 |
Euro Championship | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 23,0 | 1,00 |
First DivisionИрландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
World Cup - Qualification Europe | 1 | 10,00 | 9,00 | 1,00 | 43,0 | 1,00 |
Robert Hennessy по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5 | 5,00 | 4,80 | 0,20 | 26,4 | 0,40 |
| 2025 | 21 | 4,50 | 4,30 | 0,20 | 23,4 | 0,29 |
| 2024 | 32 | 5,14 | 4,93 | 0,21 | 27,1 | 0,38 |
| 2023 | 25 | 4,58 | 4,33 | 0,25 | 24,8 | 0,08 |
| 2022 | 24 | 4,00 | 2,00 | 2,00 | 17,0 | 0,33 |
| 2021 | 22 | - | - | - | - | 0,36 |
| 2020 | 4 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 29,7 | 0,75 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
| 2018 | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
Robert Hennessy: съдийски рекорд в числа
Robert Hennessy е съдия от Ирландия с 136 приключили мача в нашите записи, от 10 юли 2018 до 5 ное 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Premier Division (108).
В мачовете с официална статистика (71) средно има 4,89 картона на мач: 4,65 жълти и 0,24 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,01. В тези мачове домакините получават 2,17 жълти картона на мач, а гостите - 2,48. Средно има 25,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 42 в 136 мача с пълен списък със събития, 0,31 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 26%, при 2,54 гола на мач. През 2026 Robert Hennessy има 5 приключили мача, с 5,00 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








