Статистика на съдията Paul McLaughlin
Картоните са от 33 мача с официална статистика.
Фауловете са от 33 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 98 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,67 картона на мач, с 0,61 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (5,06).
Въз основа на 33 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 24%
- Победа на госта 38%
2,33 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Paul McLaughlin
Paul McLaughlin по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 83 | 5,58 | 5,19 | 0,39 | 24,3 | 0,25 |
UEFA Europa Conference League | 6 | - | - | - | - | 0,67 |
FAI CupИрландия | 4 | - | - | - | - | 0,50 |
First DivisionИрландия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Europa League | 2 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 30,0 | 0,50 |
UEFA Champions League | 1 | 9,00 | 9,00 | 0,00 | 46,0 | 1,00 |
Paul McLaughlin по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4,00 | 3,00 | 1,00 | 15,0 | 0,00 |
| 2025 | 12 | 4,75 | 4,38 | 0,38 | 23,0 | 0,25 |
| 2024 | 17 | 6,33 | 5,93 | 0,40 | 24,4 | 0,35 |
| 2023 | 24 | 5,14 | 4,86 | 0,29 | 26,9 | 0,33 |
| 2022 | 18 | - | - | - | - | 0,22 |
| 2021 | 23 | - | - | - | - | 0,26 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 1,00 |
| 2019 | 1 | 5,00 | 4,00 | 1,00 | 30,0 | 0,00 |
| 2018 | 1 | 9,00 | 9,00 | 0,00 | 46,0 | 1,00 |
Статистиката на съдията Paul McLaughlin обяснена
Paul McLaughlin е съдия от Ирландия с 98 приключили мача в нашите записи, от 26 юни 2018 до 3 юли 2026. Те обхващат 6 състезания, най-често Premier Division (83).
В мачовете с официална статистика (33) средно има 5,67 картона на мач: 5,27 жълти и 0,39 червени. Това е с 0,61 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,06. В тези мачове домакините получават 2,55 жълти картона на мач, а гостите - 2,73. Средно има 25,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 98 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 2,33 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.





