Статистика на съдията Damien McGraith
Картоните са от 43 мача с официална статистика.
Фауловете са от 43 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 110 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,77 картона на мач, с 0,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (5,21).
Въз основа на 43 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 30%
- Победа на госта 27%
2,82 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Damien McGraith
Damien McGraith по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 93 | 4,77 | 4,58 | 0,19 | 22,2 | 0,20 |
FAI CupИрландия | 11 | - | - | - | - | 0,55 |
First DivisionИрландия | 3 | - | - | - | - | 0,33 |
FAI President's CupИрландия | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Challenge CupШотландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Damien McGraith по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 | 4,50 | 4,33 | 0,17 | 20,6 | 0,18 |
| 2024 | 25 | 4,90 | 4,75 | 0,15 | 23,0 | 0,12 |
| 2023 | 29 | 4,82 | 4,55 | 0,27 | 22,4 | 0,38 |
| 2022 | 20 | - | - | - | - | 0,25 |
| 2021 | 17 | - | - | - | - | 0,24 |
| 2020 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2019 | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Damien McGraith: съдийски рекорд в числа
Damien McGraith е съдия от Ирландия с 110 приключили мача в нашите записи, от 7 сеп 2019 до 15 авг 2025. Те обхващат 5 състезания, най-често Premier Division (93).
В мачовете с официална статистика (43) средно има 4,77 картона на мач: 4,58 жълти и 0,19 червени. Това е с 0,44 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 5,21. В тези мачове домакините получават 2,37 жълти картона на мач, а гостите - 2,21. Средно има 22,2 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 26 в 110 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 30% са завършили наравно и гостите са спечелили 27%, при 2,82 гола на мач. През 2025 Damien McGraith има 17 приключили мача, с 4,50 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




