Статистика на съдията Timothy Danaskos
Картоните са от 46 мача с официална статистика.
Фауловете са от 46 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 73 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,00 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,94).
Въз основа на 46 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 45%
- Равен 19%
- Победа на госта 36%
2,90 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Timothy Danaskos
Timothy Danaskos по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 45 | 4,00 | 3,80 | 0,20 | 21,6 | 0,13 |
New South Wales NPLАвстралия | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
Australia CupАвстралия | 12 | - | - | - | - | 0,25 |
OFC Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Friendlies | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 29,0 | 1,00 |
Timothy Danaskos по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 24,3 | 0,33 |
| 2025 | 10 | 3,50 | 3,38 | 0,13 | 19,0 | 0,20 |
| 2024 | 18 | 3,58 | 3,58 | 0,00 | 19,5 | 0,22 |
| 2023 | 9 | 4,89 | 4,44 | 0,44 | 22,2 | 0,11 |
| 2022 | 9 | 3,75 | 3,25 | 0,50 | 26,5 | 0,33 |
| 2021 | 23 | 4,44 | 4,22 | 0,22 | 24,0 | 0,09 |
| 2020 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 0,00 |
Timothy Danaskos: съдийски рекорд в числа
Timothy Danaskos е съдия от Австралия с 73 приключили мача в нашите записи, от 6 мар 2021 до 25 окт 2026. Те обхващат 5 състезания, най-често A-League (45).
В мачовете с официална статистика (46) средно има 4,00 картона на мач: 3,80 жълти и 0,20 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,94. В тези мачове домакините получават 1,83 жълти картона на мач, а гостите - 1,98. Средно има 21,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 13 в 73 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 45% от тези мачове, 19% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,90 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.




