Статистика на съдията Benjamin Abraham
Картоните са от 90 мача с официална статистика.
Фауловете са от 90 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 102 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,78 картона на мач, с 0,30 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,08).
Въз основа на 90 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 37%
- Равен 31%
- Победа на госта 32%
3,00 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Benjamin Abraham
Benjamin Abraham по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 89 | 3,80 | 3,63 | 0,17 | 22,6 | 0,26 |
Australia CupАвстралия | 10 | - | - | - | - | 0,50 |
New South Wales NPLАвстралия | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
FIFA Asean Cup | 1 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 25,0 | 0,00 |
Benjamin Abraham по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,00 | 26,5 | 0,00 |
| 2025 | 19 | 2,89 | 2,74 | 0,16 | 22,3 | 0,05 |
| 2024 | 22 | 3,28 | 3,17 | 0,11 | 19,7 | 0,23 |
| 2023 | 22 | 3,72 | 3,56 | 0,17 | 21,4 | 0,41 |
| 2022 | 12 | 5,20 | 4,70 | 0,50 | 24,5 | 0,50 |
| 2021 | 15 | 4,08 | 4,00 | 0,08 | 25,4 | 0,40 |
| 2020 | 10 | 5,00 | 4,90 | 0,10 | 24,3 | 0,20 |
Статистиката на съдията Benjamin Abraham обяснена
Benjamin Abraham е съдия от Австралия с 102 приключили мача в нашите записи, от 17 яну 2021 до 31 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често A-League (89).
В мачовете с официална статистика (90) средно има 3,78 картона на мач: 3,61 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,30 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,08. В тези мачове домакините получават 1,64 жълти картона на мач, а гостите - 1,97. Средно има 22,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 102 мача с пълен списък със събития, 0,28 на мач.
Домакините са спечелили 37% от тези мачове, 31% са завършили наравно и гостите са спечелили 32%, при 3,00 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



