Статистика на съдията Lachlan Keevers
Картоните са от 49 мача с официална статистика.
Фауловете са от 49 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 96 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,24 картона на мач, с 0,25 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,99).
Въз основа на 49 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 23%
- Победа на госта 37%
3,66 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Lachlan Keevers
Lachlan Keevers по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 49 | 4,24 | 4,16 | 0,08 | 20,4 | 0,14 |
Victoria NPLАвстралия | 36 | - | - | - | - | 0,47 |
Australia CupАвстралия | 10 | - | - | - | - | 0,30 |
OFC Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Lachlan Keevers по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 2,50 | 2,50 | 0,00 | 16,0 | 0,00 |
| 2025 | 19 | 4,25 | 4,13 | 0,13 | 18,1 | 0,05 |
| 2024 | 10 | 4,11 | 4,11 | 0,00 | 19,7 | 0,10 |
| 2023 | 17 | 3,80 | 3,60 | 0,20 | 19,0 | 0,35 |
| 2022 | 22 | 5,14 | 5,00 | 0,14 | 24,1 | 0,45 |
| 2021 | 25 | 4,44 | 4,44 | 0,00 | 24,0 | 0,32 |
| 2020 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 19,0 | 1,00 |
Статистиката на съдията Lachlan Keevers обяснена
Lachlan Keevers е съдия от Австралия с 96 приключили мача в нашите записи, от 26 фев 2021 до 30 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често A-League (49).
В мачовете с официална статистика (49) средно има 4,24 картона на мач: 4,16 жълти и 0,08 червени. Това е с 0,25 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,99. В тези мачове домакините получават 2,12 жълти картона на мач, а гостите - 2,04. Средно има 20,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 96 мача с пълен списък със събития, 0,28 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 23% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 3,66 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



