Статистика на съдията Adam Kersey
Картоните са от 96 мача с официална статистика.
Фауловете са от 95 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 106 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,41 картона на мач, с 0,35 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,06).
Въз основа на 96 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 26%
- Победа на госта 36%
3,11 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Adam Kersey
Adam Kersey по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 96 | 4,41 | 4,18 | 0,23 | 23,6 | 0,28 |
Australia CupАвстралия | 7 | - | - | - | - | 0,57 |
Queensland NPLАвстралия | 2 | - | - | - | - | 0,50 |
Asian Games | 1 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | - | 0,00 |
Adam Kersey по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 4,50 | 4,50 | 0,00 | 28,0 | 1,00 |
| 2025 | 16 | 5,06 | 4,81 | 0,25 | 22,7 | 0,31 |
| 2024 | 21 | 4,00 | 3,79 | 0,21 | 22,1 | 0,14 |
| 2023 | 19 | 4,41 | 4,06 | 0,35 | 21,7 | 0,26 |
| 2022 | 20 | 4,50 | 4,28 | 0,22 | 24,0 | 0,50 |
| 2021 | 16 | 4,15 | 3,92 | 0,23 | 26,0 | 0,38 |
| 2020 | 12 | 4,27 | 4,18 | 0,09 | 26,3 | 0,08 |
Adam Kersey: съдийски рекорд в числа
Adam Kersey е съдия от Австралия с 106 приключили мача в нашите записи, от 29 дек 2020 до 17 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често A-League (96).
В мачовете с официална статистика (96) средно има 4,41 картона на мач: 4,18 жълти и 0,23 червени. Това е с 0,35 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,06. В тези мачове домакините получават 2,00 жълти картона на мач, а гостите - 2,18. Средно има 23,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 32 в 106 мача с пълен списък със събития, 0,30 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 26% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 3,11 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



