
Статистика Primera División 2026
Статистика Primera División: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 23 | 66% | |
| 2 | 35 | 21 | 60% | |
| 3 | 35 | 19 | 54% | |
| 4 | 35 | 19 | 54% | |
| 5 | 36 | 19 | 53% | |
| 6 | 36 | 19 | 53% | |
| 7 | 35 | 18 | 51% | |
| 8 | 35 | 17 | 49% | |
| 9 | 35 | 17 | 49% | |
| 10 | 35 | 17 | 49% | |
| 11 | 35 | 17 | 49% | |
| 12 | 35 | 17 | 49% | |
| 13 | 35 | 16 | 46% | |
| 14 | 35 | 15 | 43% | |
| 15 | 35 | 15 | 43% | |
| 16 | 35 | 15 | 43% |
Primera División: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 20 | 57% | |
| 2 | 35 | 20 | 57% | |
| 3 | 35 | 20 | 57% | |
| 4 | 35 | 18 | 51% | |
| 5 | 36 | 17 | 47% | |
| 6 | 35 | 16 | 46% | |
| 7 | 36 | 16 | 44% | |
| 8 | 35 | 15 | 43% | |
| 9 | 35 | 15 | 43% | |
| 10 | 35 | 14 | 40% | |
| 11 | 35 | 14 | 40% | |
| 12 | 35 | 14 | 40% | |
| 13 | 35 | 14 | 40% | |
| 14 | 35 | 12 | 34% | |
| 15 | 35 | 12 | 34% | |
| 16 | 35 | 11 | 31% |
Суха мрежа в Primera División
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 17 | 49% | 23% | |
| 2 | 35 | 15 | 43% | 20% | |
| 3 | 35 | 14 | 40% | 26% | |
| 4 | 36 | 12 | 33% | 19% | |
| 5 | 36 | 12 | 33% | 22% | |
| 6 | 35 | 11 | 31% | 17% | |
| 7 | 35 | 10 | 29% | 34% | |
| 8 | 35 | 10 | 29% | 31% | |
| 9 | 35 | 9 | 26% | 37% | |
| 10 | 35 | 9 | 26% | 29% | |
| 11 | 35 | 8 | 23% | 26% | |
| 12 | 35 | 8 | 23% | 43% | |
| 13 | 35 | 7 | 20% | 17% | |
| 14 | 35 | 7 | 20% | 43% | |
| 15 | 35 | 7 | 20% | 34% | |
| 16 | 35 | 6 | 17% | 40% |
Голове на мач в Primera División
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 35 | 1,69 | 1,17 | 2,86 | |
| 2 | 35 | 1,51 | 1,20 | 2,71 | |
| 3 | 35 | 1,34 | 1,26 | 2,60 | |
| 4 | 36 | 1,19 | 1,36 | 2,56 | |
| 5 | 35 | 1,54 | 0,91 | 2,46 | |
| 6 | 36 | 1,58 | 0,81 | 2,39 | |
| 7 | 35 | 1,00 | 1,37 | 2,37 | |
| 8 | 35 | 0,83 | 1,51 | 2,34 | |
| 9 | 35 | 0,97 | 1,34 | 2,31 | |
| 10 | 35 | 1,06 | 1,23 | 2,29 | |
| 11 | 35 | 0,89 | 1,40 | 2,29 | |
| 12 | 35 | 1,00 | 1,23 | 2,23 | |
| 13 | 35 | 1,34 | 0,89 | 2,23 | |
| 14 | 35 | 1,29 | 0,89 | 2,17 | |
| 15 | 35 | 0,94 | 1,17 | 2,11 | |
| 16 | 35 | 0,83 | 1,29 | 2,11 |
Корнери в Primera División: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 6,40 | 5,20 | 11,60 | |
| 2 | 5 | 6,20 | 4,20 | 10,40 | |
| 3 | 5 | 6,00 | 4,40 | 10,40 | |
| 4 | 5 | 5,00 | 4,80 | 9,80 | |
| 5 | 5 | 3,00 | 6,60 | 9,60 | |
| 6 | 5 | 4,20 | 5,40 | 9,60 | |
| 7 | 5 | 3,60 | 5,80 | 9,40 | |
| 8 | 5 | 3,80 | 5,20 | 9,00 | |
| 9 | 5 | 4,80 | 3,80 | 8,60 | |
| 10 | 6 | 4,50 | 3,33 | 7,83 | |
| 11 | 5 | 3,20 | 4,60 | 7,80 | |
| 12 | 6 | 4,33 | 3,17 | 7,50 | |
| 13 | 5 | 3,80 | 3,20 | 7,00 | |
| 14 | 5 | 4,60 | 2,40 | 7,00 | |
| 15 | 5 | 3,40 | 3,40 | 6,80 | |
| 16 | 5 | 2,00 | 3,80 | 5,80 |
Картони в Primera División: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 3,67 | 0,50 | 4,17 | |
| 2 | 5 | 3,60 | 0,20 | 3,80 | |
| 3 | 5 | 3,60 | 0,00 | 3,60 | |
| 4 | 5 | 3,40 | 0,20 | 3,60 | |
| 5 | 5 | 3,60 | 0,00 | 3,60 | |
| 6 | 5 | 3,20 | 0,20 | 3,40 | |
| 7 | 5 | 3,20 | 0,20 | 3,40 | |
| 8 | 5 | 3,00 | 0,20 | 3,20 | |
| 9 | 5 | 2,80 | 0,20 | 3,00 | |
| 10 | 5 | 2,80 | 0,00 | 2,80 | |
| 11 | 5 | 2,80 | 0,00 | 2,80 | |
| 12 | 5 | 2,60 | 0,00 | 2,60 | |
| 13 | 5 | 2,40 | 0,00 | 2,40 | |
| 14 | 5 | 2,40 | 0,00 | 2,40 | |
| 15 | 6 | 2,00 | 0,33 | 2,33 | |
| 16 | 5 | 2,00 | 0,20 | 2,20 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 41 мача.
Съдии в Primera División 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Primera División този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 7,60 | 7,20 | 0,40 | - | |
| 28 | 4,50 | 4,00 | 0,50 | - | |
| 27 | 7,25 | 7,00 | 0,25 | - | |
| 26 | 5,60 | 5,60 | 0,00 | - | |
| 25 | 7,80 | 7,20 | 0,60 | - | |
| 25 | 5,80 | 5,60 | 0,20 | - | |
| 19 | 5,40 | 5,40 | 0,00 | - | |
| 11 | - | - | - | - | |
| 10 | - | - | - | - | |
| 9 | 5,33 | 5,00 | 0,33 | - | |
| 7 | - | - | - | - | |
| 5 | - | - | - | - | |
| 5 | - | - | - | - | |
| 5 | - | - | - | - | |
| 4 | - | - | - | - | |
| 4 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 6,17 картона на мач.
Статистика Primera División 2026: ключовите числа
Изиграни са 281 мача от сезон 2026 на Primera División, средно 2,38 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 51% от тях, а 44% са имали три или повече гола.
Atletico Torque има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 66%. Cerro Largo играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 31% от тях. Liverpool Montevideo има най-много мачове със суха мрежа - в 49% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 8,6 корнера и 6,2 картона. Club Nacional извоюва най-много корнери - 6,4 на мач. Penarol получава най-много картони - 4,2 на мач.
Домакините вкарват 1,31 гола на мач, а гостите - 1,07. Класирането е на страницата Класиране Primera División, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Primera División. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.