
Статистика Premier League 2026
Статистика Premier League: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 78% | |
| 2 | 9 | 6 | 67% | |
| 3 | 9 | 5 | 56% | |
| 4 | 9 | 5 | 56% | |
| 5 | 9 | 5 | 56% | |
| 6 | 9 | 5 | 56% | |
| 7 | 9 | 5 | 56% | |
| 8 | 9 | 5 | 56% | |
| 9 | 9 | 5 | 56% | |
| 10 | 9 | 5 | 56% | |
| 11 | 9 | 5 | 56% | |
| 12 | 9 | 4 | 44% | |
| 13 | 9 | 4 | 44% | |
| 14 | 9 | 4 | 44% | |
| 15 | 10 | 4 | 40% | |
| 16 | 10 | 4 | 40% | |
| 17 | 9 | 3 | 33% | |
| 18 | 9 | 3 | 33% | |
| 19 | 9 | 2 | 22% | |
| 20 | 9 | 2 | 22% |
Premier League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 67% | |
| 2 | 9 | 6 | 67% | |
| 3 | 9 | 6 | 67% | |
| 4 | 10 | 6 | 60% | |
| 5 | 9 | 5 | 56% | |
| 6 | 9 | 5 | 56% | |
| 7 | 9 | 5 | 56% | |
| 8 | 9 | 5 | 56% | |
| 9 | 9 | 5 | 56% | |
| 10 | 9 | 5 | 56% | |
| 11 | 9 | 4 | 44% | |
| 12 | 9 | 4 | 44% | |
| 13 | 9 | 4 | 44% | |
| 14 | 9 | 3 | 33% | |
| 15 | 9 | 3 | 33% | |
| 16 | 9 | 3 | 33% | |
| 17 | 9 | 3 | 33% | |
| 18 | 9 | 3 | 33% | |
| 19 | 10 | 3 | 30% | |
| 20 | 9 | 2 | 22% |
Суха мрежа в Premier League
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 67% | 11% | |
| 2 | 9 | 6 | 67% | 11% | |
| 3 | 9 | 4 | 44% | 33% | |
| 4 | 9 | 4 | 44% | 44% | |
| 5 | 10 | 4 | 40% | 30% | |
| 6 | 9 | 3 | 33% | 11% | |
| 7 | 9 | 3 | 33% | 0% | |
| 8 | 9 | 3 | 33% | 22% | |
| 9 | 9 | 3 | 33% | 22% | |
| 10 | 9 | 3 | 33% | 33% | |
| 11 | 9 | 3 | 33% | 11% | |
| 12 | 9 | 2 | 22% | 33% | |
| 13 | 9 | 2 | 22% | 22% | |
| 14 | 9 | 2 | 22% | 22% | |
| 15 | 9 | 2 | 22% | 44% | |
| 16 | 9 | 1 | 11% | 56% | |
| 17 | 9 | 1 | 11% | 56% | |
| 18 | 10 | 1 | 10% | 50% | |
| 19 | 9 | 0 | 0% | 22% | |
| 20 | 9 | 0 | 0% | 44% |
Голове на мач в Premier League
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,11 | 1,67 | 3,78 | |
| 2 | 9 | 1,56 | 2,00 | 3,56 | |
| 3 | 9 | 2,67 | 0,78 | 3,44 | |
| 4 | 9 | 1,00 | 2,33 | 3,33 | |
| 5 | 9 | 2,22 | 1,11 | 3,33 | |
| 6 | 9 | 1,56 | 1,44 | 3,00 | |
| 7 | 9 | 1,33 | 1,67 | 3,00 | |
| 8 | 10 | 1,00 | 1,90 | 2,90 | |
| 9 | 9 | 1,78 | 1,00 | 2,78 | |
| 10 | 9 | 1,11 | 1,67 | 2,78 | |
| 11 | 9 | 0,78 | 1,89 | 2,67 | |
| 12 | 9 | 1,11 | 1,44 | 2,56 | |
| 13 | 9 | 1,22 | 1,11 | 2,33 | |
| 14 | 9 | 1,00 | 1,22 | 2,22 | |
| 15 | 9 | 1,22 | 1,00 | 2,22 | |
| 16 | 9 | 1,11 | 1,11 | 2,22 | |
| 17 | 10 | 1,20 | 1,00 | 2,20 | |
| 18 | 9 | 1,56 | 0,56 | 2,11 | |
| 19 | 9 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | |
| 20 | 9 | 1,00 | 0,89 | 1,89 |
Корнери в Premier League: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7,89 | 3,89 | 11,78 | |
| 2 | 9 | 6,00 | 5,67 | 11,67 | |
| 3 | 9 | 6,22 | 4,56 | 10,78 | |
| 4 | 9 | 4,11 | 6,22 | 10,33 | |
| 5 | 9 | 3,22 | 7,00 | 10,22 | |
| 6 | 9 | 6,11 | 4,11 | 10,22 | |
| 7 | 9 | 4,89 | 5,22 | 10,11 | |
| 8 | 10 | 4,60 | 5,40 | 10,00 | |
| 9 | 9 | 6,00 | 3,89 | 9,89 | |
| 10 | 9 | 4,44 | 5,44 | 9,89 | |
| 11 | 9 | 5,56 | 4,22 | 9,78 | |
| 12 | 9 | 5,00 | 4,11 | 9,11 | |
| 13 | 9 | 4,00 | 5,00 | 9,00 | |
| 14 | 9 | 4,67 | 4,11 | 8,78 | |
| 15 | 9 | 3,67 | 4,89 | 8,56 | |
| 16 | 9 | 4,56 | 4,00 | 8,56 | |
| 17 | 9 | 4,22 | 4,22 | 8,44 | |
| 18 | 9 | 4,11 | 4,22 | 8,33 | |
| 19 | 10 | 3,60 | 4,50 | 8,10 | |
| 20 | 9 | 2,89 | 4,89 | 7,78 |
Картони в Premier League: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,78 | 0,00 | 2,78 | |
| 2 | 9 | 2,67 | 0,11 | 2,78 | |
| 3 | 9 | 2,67 | 0,00 | 2,67 | |
| 4 | 9 | 2,56 | 0,11 | 2,67 | |
| 5 | 9 | 2,22 | 0,22 | 2,44 | |
| 6 | 9 | 2,22 | 0,11 | 2,33 | |
| 7 | 9 | 2,22 | 0,11 | 2,33 | |
| 8 | 9 | 2,11 | 0,11 | 2,22 | |
| 9 | 9 | 2,11 | 0,11 | 2,22 | |
| 10 | 9 | 2,22 | 0,00 | 2,22 | |
| 11 | 9 | 1,67 | 0,33 | 2,00 | |
| 12 | 9 | 1,78 | 0,11 | 1,89 | |
| 13 | 9 | 1,78 | 0,11 | 1,89 | |
| 14 | 9 | 1,89 | 0,00 | 1,89 | |
| 15 | 10 | 1,80 | 0,00 | 1,80 | |
| 16 | 9 | 1,44 | 0,22 | 1,67 | |
| 17 | 9 | 1,56 | 0,00 | 1,56 | |
| 18 | 9 | 1,44 | 0,11 | 1,56 | |
| 19 | 9 | 1,44 | 0,11 | 1,56 | |
| 20 | 10 | 1,10 | 0,10 | 1,20 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 91 мача.
Съдии в Premier League 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Premier League този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 2,67 | 2,50 | 0,17 | 21,3 | |
| 6 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 24,7 | |
| 6 | 3,17 | 3,17 | 0,00 | 20,2 | |
| 6 | 5,17 | 4,83 | 0,33 | 24,3 | |
| 5 | 5,80 | 5,20 | 0,60 | 27,8 | |
| 5 | 4,80 | 4,60 | 0,20 | 26,2 | |
| 5 | 4,40 | 4,40 | 0,00 | 24,4 | |
| 5 | 5,00 | 4,40 | 0,60 | 18,4 | |
| 5 | 4,40 | 4,40 | 0,00 | 24,2 | |
| 5 | 2,60 | 2,60 | 0,00 | 27,2 | |
| 4 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 21,8 | |
| 4 | 2,75 | 2,50 | 0,25 | 22,8 | |
| 3 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 24,7 | |
| 3 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 23,7 | |
| 3 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 18,7 | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 4,13 картона и 23,3 фаула на мач.
Premier League 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 91 мача от сезон 2026 на Premier League, средно 2,71 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 48% от тях, а 47% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Ipswich: 78% от тях. Leeds играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 22% от тях.
Мачовете с пълна статистика средно имат 9,6 корнера и 4,2 картона. Tottenham извоюва най-много корнери - 7,9 на мач.
Домакините вкарват 1,52 гола на мач, а гостите - 1,20. Класирането е на страницата Класиране Premier League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Premier League. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.