
Статистика Super League 2026
Статистика Super League: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 22 | 76% | |
| 2 | 29 | 21 | 72% | |
| 3 | 29 | 21 | 72% | |
| 4 | 29 | 21 | 72% | |
| 5 | 28 | 19 | 68% | |
| 6 | 29 | 19 | 66% | |
| 7 | 29 | 18 | 62% | |
| 8 | 29 | 18 | 62% | |
| 9 | 29 | 18 | 62% | |
| 10 | 28 | 17 | 61% | |
| 11 | 29 | 17 | 59% | |
| 12 | 29 | 17 | 59% | |
| 13 | 29 | 16 | 55% | |
| 14 | 29 | 16 | 55% | |
| 15 | 29 | 16 | 55% | |
| 16 | 29 | 16 | 55% |
Super League: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 23 | 79% | |
| 2 | 29 | 21 | 72% | |
| 3 | 29 | 20 | 69% | |
| 4 | 29 | 20 | 69% | |
| 5 | 29 | 19 | 66% | |
| 6 | 28 | 18 | 64% | |
| 7 | 29 | 18 | 62% | |
| 8 | 29 | 18 | 62% | |
| 9 | 28 | 17 | 61% | |
| 10 | 29 | 16 | 55% | |
| 11 | 29 | 16 | 55% | |
| 12 | 29 | 16 | 55% | |
| 13 | 29 | 15 | 52% | |
| 14 | 29 | 14 | 48% | |
| 15 | 29 | 10 | 34% | |
| 16 | 29 | 9 | 31% |
Суха мрежа в Super League
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 11 | 38% | 7% | |
| 2 | 29 | 10 | 34% | 17% | |
| 3 | 28 | 9 | 32% | 7% | |
| 4 | 29 | 9 | 31% | 24% | |
| 5 | 29 | 8 | 28% | 28% | |
| 6 | 29 | 7 | 24% | 24% | |
| 7 | 28 | 6 | 21% | 14% | |
| 8 | 29 | 5 | 17% | 31% | |
| 9 | 29 | 5 | 17% | 10% | |
| 10 | 29 | 4 | 14% | 24% | |
| 11 | 29 | 4 | 14% | 14% | |
| 12 | 29 | 4 | 14% | 14% | |
| 13 | 29 | 4 | 14% | 28% | |
| 14 | 29 | 4 | 14% | 17% | |
| 15 | 29 | 3 | 10% | 34% | |
| 16 | 29 | 2 | 7% | 34% |
Голове на мач в Super League
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 1,97 | 2,07 | 4,03 | |
| 2 | 29 | 2,17 | 1,72 | 3,90 | |
| 3 | 29 | 1,76 | 1,86 | 3,62 | |
| 4 | 29 | 1,97 | 1,62 | 3,59 | |
| 5 | 29 | 1,52 | 1,90 | 3,41 | |
| 6 | 29 | 1,17 | 2,14 | 3,31 | |
| 7 | 29 | 1,97 | 1,24 | 3,21 | |
| 8 | 29 | 1,41 | 1,79 | 3,21 | |
| 9 | 28 | 1,61 | 1,50 | 3,11 | |
| 10 | 29 | 1,34 | 1,76 | 3,10 | |
| 11 | 28 | 1,75 | 1,25 | 3,00 | |
| 12 | 29 | 1,76 | 1,21 | 2,97 | |
| 13 | 29 | 1,31 | 1,45 | 2,76 | |
| 14 | 29 | 1,34 | 1,21 | 2,55 | |
| 15 | 29 | 1,10 | 1,31 | 2,41 | |
| 16 | 29 | 1,07 | 1,17 | 2,24 |
Корнери в Super League: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 5,81 | 5,11 | 10,93 | |
| 2 | 27 | 4,74 | 5,81 | 10,56 | |
| 3 | 27 | 5,70 | 4,78 | 10,48 | |
| 4 | 26 | 5,58 | 4,81 | 10,38 | |
| 5 | 25 | 5,08 | 5,24 | 10,32 | |
| 6 | 29 | 5,00 | 5,28 | 10,28 | |
| 7 | 27 | 5,30 | 4,85 | 10,15 | |
| 8 | 25 | 4,56 | 5,56 | 10,12 | |
| 9 | 27 | 5,67 | 4,26 | 9,93 | |
| 10 | 27 | 5,74 | 4,15 | 9,89 | |
| 11 | 28 | 4,00 | 5,68 | 9,68 | |
| 12 | 28 | 5,39 | 4,14 | 9,54 | |
| 13 | 27 | 4,30 | 5,22 | 9,52 | |
| 14 | 28 | 4,36 | 5,00 | 9,36 | |
| 15 | 26 | 4,31 | 5,00 | 9,31 | |
| 16 | 28 | 4,18 | 4,82 | 9,00 |
Картони в Super League: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 27 | 2,37 | 0,15 | 2,52 | |
| 2 | 26 | 2,31 | 0,15 | 2,46 | |
| 3 | 27 | 2,26 | 0,15 | 2,41 | |
| 4 | 27 | 2,11 | 0,19 | 2,30 | |
| 5 | 25 | 2,16 | 0,12 | 2,28 | |
| 6 | 28 | 2,04 | 0,18 | 2,21 | |
| 7 | 27 | 2,04 | 0,15 | 2,19 | |
| 8 | 27 | 2,04 | 0,04 | 2,07 | |
| 9 | 28 | 1,96 | 0,11 | 2,07 | |
| 10 | 28 | 1,96 | 0,04 | 2,00 | |
| 11 | 26 | 1,96 | 0,04 | 2,00 | |
| 12 | 28 | 1,75 | 0,07 | 1,82 | |
| 13 | 27 | 1,74 | 0,07 | 1,81 | |
| 14 | 29 | 1,69 | 0,03 | 1,72 | |
| 15 | 27 | 1,63 | 0,07 | 1,70 | |
| 16 | 25 | 1,44 | 0,08 | 1,52 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 216 мача.
Съдии в Super League 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Super League този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2,75 | 2,75 | 0,00 | 26,6 | |
| 9 | 4,13 | 3,88 | 0,25 | 28,5 | |
| 8 | 3,88 | 3,75 | 0,13 | 27,8 | |
| 7 | 5,14 | 4,86 | 0,29 | 25,0 | |
| 6 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 22,0 | |
| 6 | 5,40 | 5,20 | 0,20 | 27,0 | |
| 6 | 4,00 | 3,50 | 0,50 | 31,5 | |
| 6 | 5,40 | 5,20 | 0,20 | 29,6 | |
| 6 | 3,83 | 3,67 | 0,17 | 24,7 | |
| 6 | 4,83 | 4,50 | 0,33 | 25,0 | |
| 6 | 4,67 | 4,33 | 0,33 | 24,0 | |
| 6 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 28,2 | |
| 5 | 2,60 | 2,20 | 0,40 | 20,8 | |
| 5 | 4,20 | 4,00 | 0,20 | 24,6 | |
| 5 | 4,80 | 4,80 | 0,00 | 29,4 | |
| 5 | 5,00 | 4,60 | 0,40 | 25,4 | |
| 5 | 3,80 | 3,80 | 0,00 | 26,6 | |
| 4 | 2,75 | 2,50 | 0,25 | 23,5 | |
| 4 | 4,25 | 4,00 | 0,25 | 28,5 | |
| 4 | 4,75 | 4,75 | 0,00 | 30,8 | |
| 4 | 6,00 | 5,50 | 0,50 | 25,0 | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 3 | 3,33 | 2,67 | 0,67 | 27,3 | |
| 3 | 2,33 | 2,00 | 0,33 | 17,3 | |
| 3 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 31,7 | |
| 3 | 5,00 | 4,67 | 0,33 | 27,3 | |
| 3 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 24,7 | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 4,12 картона и 26,2 фаула на мач.
Super League 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 231 мача от сезон 2026 на Super League, средно 3,15 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 63% от тях, а 58% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Yunnan Yukun: 76% от тях. Мачовете на Yunnan Yukun са най-резултатните - три или повече гола в 79% от тях. Chongqing Tongliang Long играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 31% от тях. Beijing Guoan има най-много мачове със суха мрежа - в 38% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 10,0 корнера и 4,1 картона. Shanghai Shenhua извоюва най-много корнери - 5,8 на мач.
Домакините вкарват 1,77 гола на мач, а гостите - 1,38. Класирането е на страницата Класиране Super League, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Super League. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.