Статистика 1. Division 2026

НорвегияНорвегияПървенство2026

Въз основа на 232 завършени мача от сезон 2026, резултати след 90 минути. Отбори с по-малко от 3 мача в избрания изглед не са класирани.

Как 1. Division се сравнява с други първенства

Статистика 1. Division: двата отбора отбелязват

Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.

#ОтборМBTTS%
1RanheimRanheim292586%
2KongsvingerKongsvinger292379%
3MossMoss292276%
4hoddhodd292172%
5HaugesundHaugesund292069%
6ODD BallklubbODD Ballklubb292069%
7SogndalSogndal292069%
8RaufossRaufoss291966%
9StrommenStrommen291966%
10AsaneAsane291862%
11Sandnes ULFSandnes ULF291759%
12StromsgodsetStromsgodset291759%
13EgersundEgersund291655%
14StabaekStabaek291655%
15LynLyn291552%
16BryneBryne291241%

1. Division: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола

Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.

#ОтборМНад 2,5%
1RanheimRanheim292690%
2KongsvingerKongsvinger292483%
3MossMoss292483%
4AsaneAsane292276%
5HaugesundHaugesund292276%
6RaufossRaufoss292276%
7SogndalSogndal292276%
8EgersundEgersund292172%
9hoddhodd292172%
10ODD BallklubbODD Ballklubb292172%
11StrommenStrommen292172%
12LynLyn292069%
13StabaekStabaek292069%
14StromsgodsetStromsgodset291966%
15Sandnes ULFSandnes ULF291655%
16BryneBryne291552%

Суха мрежа в 1. Division

Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.

#ОтборМСМСМ %БГ %
1StabaekStabaek291034%10%
2StromsgodsetStromsgodset291034%7%
3BryneBryne29931%28%
4EgersundEgersund29828%24%
5HaugesundHaugesund29828%3%
6LynLyn29724%28%
7ODD BallklubbODD Ballklubb29724%14%
8KongsvingerKongsvinger29517%3%
9Sandnes ULFSandnes ULF29517%24%
10StrommenStrommen29414%24%
11AsaneAsane29310%28%
12hoddhodd2927%24%
13MossMoss2927%21%
14RanheimRanheim2927%7%
15RaufossRaufoss2927%28%
16SogndalSogndal2927%24%

Голове на мач в 1. Division

Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.

#ОтборМВкараниДопуснатиОбщо
1RanheimRanheim292,522,384,90
2HaugesundHaugesund292,901,664,55
3KongsvingerKongsvinger292,861,624,48
4StromsgodsetStromsgodset292,721,173,90
5StrommenStrommen291,722,143,86
6SogndalSogndal291,662,173,83
7RaufossRaufoss291,072,693,76
8hoddhodd291,692,033,72
9AsaneAsane291,412,243,66
10EgersundEgersund291,661,973,62
11LynLyn291,592,033,62
12MossMoss291,412,143,55
13ODD BallklubbODD Ballklubb291,971,593,55
14StabaekStabaek292,341,213,55
15Sandnes ULFSandnes ULF291,452,003,45
16BryneBryne291,481,412,90

Съдии в 1. Division 2026

Съдии, ръководили приключили мачове от 1. Division този сезон, с картони и фаулове на мач.

Статистика 1. Division 2026: ключовите числа

Изиграни са 232 мача от сезон 2026 на 1. Division, средно 3,81 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 65% от тях, а 72% са имали три или повече гола.

Ranheim има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 86%. Мачовете на Ranheim са най-резултатните - три или повече гола в 90% от тях. Bryne играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 52% от тях.

Домакините вкарват 2,16 гола на мач, а гостите - 1,64. Класирането е на страницата Класиране 1. Division, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози 1. Division. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.