
Статистика Ekstraklasa 2026
Статистика Ekstraklasa: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 93% | |
| 2 | 14 | 11 | 79% | |
| 3 | 14 | 11 | 79% | |
| 4 | 12 | 9 | 75% | |
| 5 | 14 | 10 | 71% | |
| 6 | 14 | 10 | 71% | |
| 7 | 14 | 10 | 71% | |
| 8 | 14 | 10 | 71% | |
| 9 | 14 | 10 | 71% | |
| 10 | 14 | 9 | 64% | |
| 11 | 14 | 8 | 57% | |
| 12 | 14 | 8 | 57% | |
| 13 | 14 | 8 | 57% | |
| 14 | 13 | 7 | 54% | |
| 15 | 13 | 7 | 54% | |
| 16 | 14 | 7 | 50% | |
| 17 | 13 | 6 | 46% | |
| 18 | 13 | 6 | 46% |
Ekstraklasa: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 13 | 93% | |
| 2 | 12 | 10 | 83% | |
| 3 | 14 | 10 | 71% | |
| 4 | 14 | 10 | 71% | |
| 5 | 14 | 10 | 71% | |
| 6 | 14 | 10 | 71% | |
| 7 | 14 | 9 | 64% | |
| 8 | 14 | 9 | 64% | |
| 9 | 14 | 9 | 64% | |
| 10 | 14 | 8 | 57% | |
| 11 | 14 | 8 | 57% | |
| 12 | 14 | 8 | 57% | |
| 13 | 13 | 7 | 54% | |
| 14 | 13 | 7 | 54% | |
| 15 | 13 | 6 | 46% | |
| 16 | 13 | 6 | 46% | |
| 17 | 14 | 6 | 43% | |
| 18 | 14 | 4 | 29% |
Суха мрежа в Ekstraklasa
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 5 | 38% | 23% | |
| 2 | 13 | 5 | 38% | 23% | |
| 3 | 14 | 5 | 36% | 21% | |
| 4 | 14 | 4 | 29% | 14% | |
| 5 | 14 | 4 | 29% | 7% | |
| 6 | 14 | 4 | 29% | 21% | |
| 7 | 12 | 3 | 25% | 8% | |
| 8 | 13 | 3 | 23% | 23% | |
| 9 | 13 | 3 | 23% | 38% | |
| 10 | 14 | 3 | 21% | 36% | |
| 11 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 12 | 14 | 3 | 21% | 14% | |
| 13 | 14 | 2 | 14% | 29% | |
| 14 | 14 | 2 | 14% | 36% | |
| 15 | 14 | 2 | 14% | 14% | |
| 16 | 14 | 1 | 7% | 36% | |
| 17 | 14 | 1 | 7% | 21% | |
| 18 | 14 | 0 | 0% | 7% |
Голове на мач в Ekstraklasa
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 1,64 | 2,21 | 3,86 | |
| 2 | 12 | 2,67 | 0,92 | 3,58 | |
| 3 | 14 | 1,57 | 1,71 | 3,29 | |
| 4 | 14 | 1,21 | 2,07 | 3,29 | |
| 5 | 14 | 1,29 | 2,00 | 3,29 | |
| 6 | 14 | 1,79 | 1,43 | 3,21 | |
| 7 | 14 | 1,71 | 1,43 | 3,14 | |
| 8 | 14 | 1,21 | 1,79 | 3,00 | |
| 9 | 14 | 1,57 | 1,36 | 2,93 | |
| 10 | 14 | 1,79 | 1,07 | 2,86 | |
| 11 | 14 | 1,14 | 1,64 | 2,79 | |
| 12 | 14 | 1,43 | 1,36 | 2,79 | |
| 13 | 13 | 1,38 | 1,38 | 2,77 | |
| 14 | 13 | 1,54 | 1,15 | 2,69 | |
| 15 | 13 | 1,08 | 1,62 | 2,69 | |
| 16 | 14 | 1,64 | 0,86 | 2,50 | |
| 17 | 14 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | |
| 18 | 13 | 1,23 | 1,15 | 2,38 |
Корнери в Ekstraklasa: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 6,00 | 6,21 | 12,21 | |
| 2 | 13 | 4,15 | 7,38 | 11,54 | |
| 3 | 12 | 6,58 | 4,67 | 11,25 | |
| 4 | 13 | 7,00 | 4,15 | 11,15 | |
| 5 | 13 | 5,15 | 5,77 | 10,92 | |
| 6 | 13 | 5,92 | 4,92 | 10,85 | |
| 7 | 14 | 5,79 | 4,93 | 10,71 | |
| 8 | 13 | 5,77 | 4,62 | 10,38 | |
| 9 | 14 | 4,50 | 5,79 | 10,29 | |
| 10 | 13 | 4,38 | 5,69 | 10,08 | |
| 11 | 13 | 4,46 | 5,62 | 10,08 | |
| 12 | 12 | 3,17 | 6,83 | 10,00 | |
| 13 | 14 | 5,00 | 4,57 | 9,57 | |
| 14 | 14 | 4,79 | 4,50 | 9,29 | |
| 15 | 14 | 5,43 | 3,50 | 8,93 | |
| 16 | 14 | 5,14 | 3,79 | 8,93 | |
| 17 | 13 | 3,62 | 4,85 | 8,46 | |
| 18 | 14 | 4,36 | 3,86 | 8,21 |
Картони в Ekstraklasa: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,54 | 0,08 | 2,62 | |
| 2 | 14 | 2,36 | 0,14 | 2,50 | |
| 3 | 12 | 2,50 | 0,00 | 2,50 | |
| 4 | 14 | 2,36 | 0,07 | 2,43 | |
| 5 | 14 | 2,21 | 0,00 | 2,21 | |
| 6 | 13 | 2,08 | 0,08 | 2,15 | |
| 7 | 14 | 2,14 | 0,00 | 2,14 | |
| 8 | 14 | 1,93 | 0,14 | 2,07 | |
| 9 | 14 | 1,86 | 0,14 | 2,00 | |
| 10 | 13 | 2,00 | 0,00 | 2,00 | |
| 11 | 13 | 1,92 | 0,08 | 2,00 | |
| 12 | 13 | 1,54 | 0,23 | 1,77 | |
| 13 | 13 | 1,69 | 0,00 | 1,69 | |
| 14 | 13 | 1,62 | 0,08 | 1,69 | |
| 15 | 12 | 1,67 | 0,00 | 1,67 | |
| 16 | 14 | 1,50 | 0,00 | 1,50 | |
| 17 | 14 | 1,21 | 0,00 | 1,21 | |
| 18 | 13 | 1,15 | 0,00 | 1,15 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 120 мача.
Съдии в Ekstraklasa 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от Ekstraklasa този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 3,56 | 3,22 | 0,33 | 25,7 | |
| 8 | 3,75 | 3,50 | 0,25 | 22,3 | |
| 7 | 4,71 | 4,71 | 0,00 | 25,7 | |
| 7 | 3,57 | 3,29 | 0,29 | 25,0 | |
| 6 | 3,83 | 3,67 | 0,17 | 27,0 | |
| 6 | 1,20 | 1,20 | 0,00 | 25,6 | |
| 6 | 3,83 | 3,83 | 0,00 | 24,7 | |
| 6 | 4,00 | 3,83 | 0,17 | 23,5 | |
| 6 | 3,83 | 3,83 | 0,00 | 27,0 | |
| 5 | 4,40 | 4,40 | 0,00 | 27,4 | |
| 5 | 5,20 | 5,00 | 0,20 | 27,4 | |
| 5 | 4,60 | 4,60 | 0,00 | 29,4 | |
| 5 | 2,40 | 2,40 | 0,00 | 30,4 | |
| 4 | 6,25 | 5,75 | 0,50 | 22,8 | |
| 4 | 4,33 | 4,33 | 0,00 | 21,7 | |
| 3 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 25,3 | |
| 3 | 4,67 | 4,67 | 0,00 | 23,7 | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 3,90 картона и 25,5 фаула на мач.
Статистика Ekstraklasa 2026: ключовите числа
Изиграни са 123 мача от сезон 2026 на Ekstraklasa, средно 2,98 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 65% от тях, а 61% са имали три или повече гола.
Raków Częstochowa има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 93%. Мачовете на Raków Częstochowa са най-резултатните - три или повече гола в 93% от тях. Korona Kielce играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 29% от тях.
Мачовете с пълна статистика средно имат 10,1 корнера и 3,9 картона. Korona Kielce извоюва най-много корнери - 7,0 на мач. Widzew Łódź получава най-много картони - 2,6 на мач.
Домакините вкарват 1,67 гола на мач, а гостите - 1,30. Класирането е на страницата Класиране Ekstraklasa, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози Ekstraklasa. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.