Статистика на съдията Filip Glova
Картоните са от 94 мача с официална статистика.
Фауловете са от 94 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 157 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,81 картона на мач, с 0,40 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,21).
Въз основа на 94 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 39%
- Равен 18%
- Победа на госта 43%
2,75 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Filip Glova
Filip Glova по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 95 | 4,02 | 3,78 | 0,23 | 27,0 | 0,22 |
UEFA Europa League | 19 | 3,53 | 3,40 | 0,13 | 25,1 | 0,05 |
2. ligaСловакия | 13 | - | - | - | - | 0,23 |
UEFA Europa Conference League | 12 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 23,4 | 0,08 |
CupСловакия | 4 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 4 | 3,25 | 3,25 | 0,00 | 28,0 | 0,25 |
World Cup - Qualification Europe | 4 | 2,75 | 2,75 | 0,00 | 21,0 | 0,25 |
Euro Championship - Qualification | 2 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 33,0 | 0,00 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
1. DivisionКипър | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship | 1 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 33,0 | 0,00 |
Friendlies | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Filip Glova по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 11 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 28,7 | 0,09 |
| 2025 | 18 | 3,67 | 3,25 | 0,42 | 24,7 | 0,11 |
| 2024 | 32 | 4,43 | 4,29 | 0,14 | 27,8 | 0,22 |
| 2023 | 25 | 3,56 | 3,39 | 0,17 | 24,2 | 0,20 |
| 2022 | 24 | 4,70 | 4,60 | 0,10 | 27,5 | 0,17 |
| 2021 | 22 | 3,21 | 3,07 | 0,14 | 26,1 | 0,19 |
| 2020 | 22 | 3,69 | 3,54 | 0,15 | 26,2 | 0,23 |
| 2019 | 4 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 32,7 | 0,00 |
Статистиката на съдията Filip Glova обяснена
Filip Glova е съдия от Словакия с 158 приключили мача в нашите записи, от 25 мар 2019 до 5 ное 2026. Те обхващат 12 състезания, най-често Super Liga (95).
В мачовете с официална статистика (94) средно има 3,81 картона на мач: 3,64 жълти и 0,17 червени. Това е с 0,40 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,21. В тези мачове домакините получават 1,78 жълти картона на мач, а гостите - 1,86. Средно има 26,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 28 в 157 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 39% от тези мачове, 18% са завършили наравно и гостите са спечелили 43%, при 2,75 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.











