Статистика на съдията Clay Ruperti
Картоните са от 115 мача с официална статистика.
Фауловете са от 115 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 129 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
2,97 картона на мач, с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (3,29).
Въз основа на 115 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 47%
- Равен 24%
- Победа на госта 29%
3,20 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Clay Ruperti
Clay Ruperti по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 109 | 2,99 | 2,88 | 0,11 | 22,6 | 0,23 |
Tweede DivisieНидерландия | 10 | - | - | - | - | 0,10 |
KNVB BekerНидерландия | 9 | 2,60 | 2,60 | 0,00 | 24,4 | 0,33 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
Clay Ruperti по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 21,3 | 0,25 |
| 2025 | 19 | 4,32 | 4,21 | 0,11 | 24,6 | 0,21 |
| 2024 | 18 | 2,33 | 2,27 | 0,07 | 26,1 | 0,33 |
| 2023 | 22 | 2,30 | 2,20 | 0,10 | 20,3 | 0,14 |
| 2022 | 22 | 3,17 | 3,11 | 0,06 | 22,2 | 0,18 |
| 2021 | 24 | 2,85 | 2,65 | 0,20 | 21,7 | 0,17 |
| 2020 | 20 | 2,68 | 2,58 | 0,11 | 22,5 | 0,35 |
Clay Ruperti: съдийски рекорд в числа
Clay Ruperti е съдия от Нидерландия с 129 приключили мача в нашите записи, от 30 авг 2020 до 4 сеп 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (109).
В мачовете с официална статистика (115) средно има 2,97 картона на мач: 2,87 жълти и 0,10 червени. Това е с 0,32 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,29. В тези мачове домакините получават 1,37 жълти картона на мач, а гостите - 1,50. Средно има 22,7 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 29 в 129 мача с пълен списък със събития, 0,22 на мач.
Домакините са спечелили 47% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 29%, при 3,20 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



