Статистика на съдията Laurens Gerrets
Картоните са от 128 мача с официална статистика.
Фауловете са от 128 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 132 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,90 картона на мач, с 0,65 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (3,25).
Въз основа на 128 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 48%
- Равен 17%
- Победа на госта 35%
3,27 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Laurens Gerrets
Laurens Gerrets по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 111 | 4,01 | 3,81 | 0,20 | 24,4 | 0,23 |
EredivisieНидерландия | 13 | 3,23 | 3,15 | 0,08 | 21,5 | 0,15 |
KNVB BekerНидерландия | 7 | 3,67 | 3,67 | 0,00 | 21,3 | 0,57 |
Challenger Pro LeagueБелгия | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 18,0 | 1,00 |
Laurens Gerrets по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 5,33 | 5,33 | 0,00 | 25,3 | 0,67 |
| 2025 | 21 | 3,65 | 3,45 | 0,20 | 24,3 | 0,33 |
| 2024 | 24 | 3,74 | 3,52 | 0,22 | 26,1 | 0,50 |
| 2023 | 20 | 4,50 | 4,35 | 0,15 | 22,5 | 0,25 |
| 2022 | 21 | 3,95 | 3,76 | 0,19 | 22,1 | 0,14 |
| 2021 | 21 | 3,85 | 3,65 | 0,20 | 21,9 | 0,00 |
| 2020 | 22 | 3,52 | 3,38 | 0,14 | 26,4 | 0,14 |
Laurens Gerrets: съдийски рекорд в числа
Laurens Gerrets е съдия от Нидерландия с 132 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 19 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (111).
В мачовете с официална статистика (128) средно има 3,90 картона на мач: 3,72 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,65 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,25. В тези мачове домакините получават 1,83 жълти картона на мач, а гостите - 1,89. Средно има 24,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 32 в 132 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 48% от тези мачове, 17% са завършили наравно и гостите са спечелили 35%, при 3,27 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



