Статистика на съдията Martin Perez
Картоните са от 117 мача с официална статистика.
Фауловете са от 117 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 125 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,34 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (3,26).
Въз основа на 117 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 38%
- Равен 24%
- Победа на госта 38%
3,28 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Martin Perez
Martin Perez по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Eerste DivisieНидерландия | 103 | 3,28 | 3,17 | 0,11 | 22,1 | 0,16 |
EredivisieНидерландия | 12 | 3,83 | 3,50 | 0,33 | 21,9 | 0,25 |
KNVB BekerНидерландия | 6 | 3,50 | 3,50 | 0,00 | 20,5 | 0,00 |
Tweede DivisieНидерландия | 4 | - | - | - | - | 0,50 |
Martin Perez по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | 2,67 | 2,67 | 0,00 | 29,0 | 0,67 |
| 2025 | 18 | 2,39 | 2,33 | 0,06 | 22,7 | 0,22 |
| 2024 | 22 | 3,95 | 3,80 | 0,15 | 23,9 | 0,18 |
| 2023 | 18 | 3,53 | 3,35 | 0,18 | 20,2 | 0,17 |
| 2022 | 21 | 3,68 | 3,47 | 0,21 | 20,2 | 0,19 |
| 2021 | 25 | 3,18 | 3,18 | 0,00 | 21,6 | 0,08 |
| 2020 | 18 | 3,39 | 3,17 | 0,22 | 22,5 | 0,11 |
Martin Perez: съдийски рекорд в числа
Martin Perez е съдия от Нидерландия с 125 приключили мача в нашите записи, от 5 сеп 2020 до 28 авг 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често Eerste Divisie (103).
В мачовете с официална статистика (117) средно има 3,34 картона на мач: 3,21 жълти и 0,13 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 3,26. В тези мачове домакините получават 1,44 жълти картона на мач, а гостите - 1,77. Средно има 22,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 21 в 125 мача с пълен списък със събития, 0,17 на мач.
Домакините са спечелили 38% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 38%, при 3,28 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



