Статистика на съдията Robert Harvey
Картоните са от 76 мача с официална статистика.
Фауловете са от 76 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 152 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
5,51 картона на мач, с 0,64 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,87).
Въз основа на 76 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 43%
- Равен 27%
- Победа на госта 30%
2,61 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Robert Harvey
Robert Harvey по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Premier DivisionИрландия | 115 | 5,53 | 5,20 | 0,33 | 23,4 | 0,17 |
UEFA Europa Conference League | 15 | 5,73 | 5,55 | 0,18 | 27,0 | 0,07 |
FAI CupИрландия | 12 | - | - | - | - | 0,25 |
UEFA Europa League | 5 | 7,50 | 7,50 | 0,00 | 41,5 | 0,40 |
UEFA Nations League | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 21,5 | 1,00 |
Euro Championship | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
FAI President's CupИрландия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Champions League | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Robert Harvey по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 16 | 4,57 | 4,14 | 0,43 | 23,9 | 0,25 |
| 2025 | 25 | 5,95 | 5,55 | 0,40 | 22,6 | 0,20 |
| 2024 | 29 | 5,58 | 5,42 | 0,17 | 23,4 | 0,17 |
| 2023 | 28 | 6,20 | 5,90 | 0,30 | 27,9 | 0,18 |
| 2022 | 23 | 6,00 | 5,67 | 0,33 | 21,7 | 0,09 |
| 2021 | 26 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 27,0 | 0,15 |
| 2020 | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 23,0 | 0,00 |
| 2019 | 3 | 7,00 | 7,00 | 0,00 | 37,0 | 0,33 |
| 2018 | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 46,0 | 1,00 |
Robert Harvey: съдийски рекорд в числа
Robert Harvey е съдия от Ирландия с 152 приключили мача в нашите записи, от 2 авг 2018 до 5 ное 2026. Те обхващат 8 състезания, най-често Premier Division (115).
В мачовете с официална статистика (76) средно има 5,51 картона на мач: 5,22 жълти и 0,29 червени. Това е с 0,64 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,87. В тези мачове домакините получават 2,21 жълти картона на мач, а гостите - 3,01. Средно има 24,4 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 27 в 152 мача с пълен списък със събития, 0,18 на мач.
Домакините са спечелили 43% от тези мачове, 27% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,61 гола на мач. През 2026 Robert Harvey има 16 приключили мача, с 4,57 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.







