Статистика на съдията Shaun Evans
Картоните са от 103 мача с официална статистика.
Фауловете са от 103 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 114 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,08 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,07).
Въз основа на 103 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 49%
- Равен 28%
- Победа на госта 23%
3,14 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Shaun Evans
Shaun Evans по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 102 | 4,13 | 3,96 | 0,17 | 21,6 | 0,22 |
Australia CupАвстралия | 9 | - | - | - | - | 0,22 |
World Cup - Qualification Asia | 2 | 1,50 | 1,50 | 0,00 | 22,0 | 0,00 |
Victoria NPLАвстралия | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
Shaun Evans по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 4 | 1,75 | 1,75 | 0,00 | 23,5 | 0,25 |
| 2025 | 15 | 4,07 | 3,93 | 0,13 | 22,1 | 0,07 |
| 2024 | 25 | 3,77 | 3,73 | 0,05 | 20,1 | 0,20 |
| 2023 | 17 | 4,54 | 4,31 | 0,23 | 20,1 | 0,24 |
| 2022 | 19 | 4,76 | 4,41 | 0,35 | 21,8 | 0,16 |
| 2021 | 12 | 4,09 | 3,82 | 0,27 | 23,0 | 0,33 |
| 2020 | 22 | 4,00 | 3,90 | 0,10 | 22,8 | 0,27 |
Shaun Evans: съдийски рекорд в числа
Shaun Evans е съдия от Австралия с 114 приключили мача в нашите записи, от 28 дек 2020 до 24 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често A-League (102).
В мачовете с официална статистика (103) средно има 4,08 картона на мач: 3,91 жълти и 0,17 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,07. В тези мачове домакините получават 1,92 жълти картона на мач, а гостите - 1,99. Средно има 21,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 24 в 114 мача с пълен списък със събития, 0,21 на мач.
Домакините са спечелили 49% от тези мачове, 28% са завършили наравно и гостите са спечелили 23%, при 3,14 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



