
Статистика League One 2026
Статистика League One: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 86% | |
| 2 | 14 | 11 | 79% | |
| 3 | 13 | 10 | 77% | |
| 4 | 12 | 9 | 75% | |
| 5 | 14 | 10 | 71% | |
| 6 | 13 | 9 | 69% | |
| 7 | 12 | 8 | 67% | |
| 8 | 14 | 9 | 64% | |
| 9 | 13 | 8 | 62% | |
| 10 | 13 | 8 | 62% | |
| 11 | 13 | 8 | 62% | |
| 12 | 12 | 7 | 58% | |
| 13 | 13 | 7 | 54% | |
| 14 | 13 | 7 | 54% | |
| 15 | 13 | 7 | 54% | |
| 16 | 13 | 7 | 54% | |
| 17 | 14 | 7 | 50% | |
| 18 | 14 | 7 | 50% | |
| 19 | 12 | 6 | 50% | |
| 20 | 14 | 6 | 43% | |
| 21 | 13 | 5 | 38% | |
| 22 | 13 | 5 | 38% | |
| 23 | 14 | 5 | 36% | |
| 24 | 13 | 2 | 15% |
League One: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 69% | |
| 2 | 12 | 8 | 67% | |
| 3 | 14 | 9 | 64% | |
| 4 | 14 | 9 | 64% | |
| 5 | 14 | 9 | 64% | |
| 6 | 14 | 9 | 64% | |
| 7 | 13 | 8 | 62% | |
| 8 | 13 | 8 | 62% | |
| 9 | 12 | 7 | 58% | |
| 10 | 13 | 7 | 54% | |
| 11 | 13 | 7 | 54% | |
| 12 | 13 | 7 | 54% | |
| 13 | 14 | 7 | 50% | |
| 14 | 14 | 7 | 50% | |
| 15 | 14 | 7 | 50% | |
| 16 | 14 | 7 | 50% | |
| 17 | 12 | 6 | 50% | |
| 18 | 13 | 6 | 46% | |
| 19 | 13 | 6 | 46% | |
| 20 | 13 | 6 | 46% | |
| 21 | 13 | 6 | 46% | |
| 22 | 13 | 6 | 46% | |
| 23 | 12 | 3 | 25% | |
| 24 | 13 | 2 | 15% |
Суха мрежа в League One
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 69% | 38% | |
| 2 | 13 | 6 | 46% | 23% | |
| 3 | 13 | 5 | 38% | 38% | |
| 4 | 13 | 5 | 38% | 8% | |
| 5 | 14 | 5 | 36% | 29% | |
| 6 | 14 | 5 | 36% | 21% | |
| 7 | 13 | 4 | 31% | 23% | |
| 8 | 13 | 4 | 31% | 15% | |
| 9 | 14 | 4 | 29% | 7% | |
| 10 | 14 | 4 | 29% | 36% | |
| 11 | 12 | 3 | 25% | 33% | |
| 12 | 13 | 3 | 23% | 38% | |
| 13 | 13 | 3 | 23% | 23% | |
| 14 | 13 | 3 | 23% | 38% | |
| 15 | 13 | 3 | 23% | 0% | |
| 16 | 14 | 3 | 21% | 57% | |
| 17 | 12 | 2 | 17% | 17% | |
| 18 | 12 | 2 | 17% | 25% | |
| 19 | 14 | 2 | 14% | 29% | |
| 20 | 14 | 2 | 14% | 7% | |
| 21 | 12 | 1 | 8% | 25% | |
| 22 | 13 | 1 | 8% | 31% | |
| 23 | 13 | 1 | 8% | 46% | |
| 24 | 14 | 1 | 7% | 7% |
Голове на мач в League One
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 1,00 | 2,54 | 3,54 | |
| 2 | 14 | 1,93 | 1,50 | 3,43 | |
| 3 | 13 | 1,62 | 1,77 | 3,38 | |
| 4 | 13 | 1,69 | 1,54 | 3,23 | |
| 5 | 12 | 1,42 | 1,75 | 3,17 | |
| 6 | 13 | 1,69 | 1,46 | 3,15 | |
| 7 | 14 | 1,50 | 1,50 | 3,00 | |
| 8 | 13 | 1,54 | 1,38 | 2,92 | |
| 9 | 14 | 2,00 | 0,86 | 2,86 | |
| 10 | 14 | 1,50 | 1,36 | 2,86 | |
| 11 | 14 | 1,79 | 1,07 | 2,86 | |
| 12 | 14 | 1,86 | 1,00 | 2,86 | |
| 13 | 12 | 1,00 | 1,83 | 2,83 | |
| 14 | 14 | 1,29 | 1,50 | 2,79 | |
| 15 | 13 | 1,08 | 1,69 | 2,77 | |
| 16 | 13 | 1,69 | 1,08 | 2,77 | |
| 17 | 13 | 0,85 | 1,77 | 2,62 | |
| 18 | 13 | 1,46 | 1,08 | 2,54 | |
| 19 | 13 | 1,69 | 0,85 | 2,54 | |
| 20 | 12 | 1,42 | 1,08 | 2,50 | |
| 21 | 14 | 0,79 | 1,57 | 2,36 | |
| 22 | 13 | 0,69 | 1,62 | 2,31 | |
| 23 | 12 | 1,08 | 1,17 | 2,25 | |
| 24 | 13 | 0,77 | 0,62 | 1,38 |
Корнери в League One: статистика
Извоювани, допуснати и общо корнери на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Извоювани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7,09 | 7,27 | 14,36 | |
| 2 | 11 | 5,55 | 8,18 | 13,73 | |
| 3 | 12 | 8,83 | 4,58 | 13,42 | |
| 4 | 11 | 7,18 | 6,00 | 13,18 | |
| 5 | 11 | 7,36 | 5,36 | 12,73 | |
| 6 | 11 | 5,64 | 6,64 | 12,27 | |
| 7 | 11 | 5,91 | 6,36 | 12,27 | |
| 8 | 11 | 5,91 | 6,00 | 11,91 | |
| 9 | 11 | 5,45 | 6,18 | 11,64 | |
| 10 | 12 | 5,67 | 5,92 | 11,58 | |
| 11 | 10 | 4,50 | 7,00 | 11,50 | |
| 12 | 13 | 7,77 | 3,62 | 11,38 | |
| 13 | 11 | 3,82 | 7,55 | 11,36 | |
| 14 | 11 | 6,55 | 4,64 | 11,18 | |
| 15 | 12 | 4,58 | 6,58 | 11,17 | |
| 16 | 13 | 6,31 | 4,69 | 11,00 | |
| 17 | 13 | 4,46 | 6,38 | 10,85 | |
| 18 | 11 | 3,55 | 7,09 | 10,64 | |
| 19 | 12 | 5,00 | 5,58 | 10,58 | |
| 20 | 12 | 6,67 | 3,67 | 10,33 | |
| 21 | 13 | 5,77 | 4,46 | 10,23 | |
| 22 | 13 | 4,92 | 5,15 | 10,08 | |
| 23 | 12 | 5,08 | 4,92 | 10,00 | |
| 24 | 10 | 4,20 | 5,60 | 9,80 |
Картони в League One: статистика
Жълти и червени картони, получавани от всеки отбор на мач.
| # | Отбор | М | Жълти | Червени | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,85 | 0,08 | 2,92 | |
| 2 | 10 | 2,80 | 0,00 | 2,80 | |
| 3 | 11 | 2,27 | 0,18 | 2,45 | |
| 4 | 11 | 2,45 | 0,00 | 2,45 | |
| 5 | 11 | 2,09 | 0,18 | 2,27 | |
| 6 | 12 | 2,17 | 0,08 | 2,25 | |
| 7 | 11 | 2,09 | 0,09 | 2,18 | |
| 8 | 12 | 2,17 | 0,00 | 2,17 | |
| 9 | 11 | 2,09 | 0,00 | 2,09 | |
| 10 | 11 | 1,91 | 0,09 | 2,00 | |
| 11 | 13 | 1,85 | 0,08 | 1,92 | |
| 12 | 13 | 1,92 | 0,00 | 1,92 | |
| 13 | 11 | 1,64 | 0,27 | 1,91 | |
| 14 | 11 | 1,64 | 0,18 | 1,82 | |
| 15 | 11 | 1,82 | 0,00 | 1,82 | |
| 16 | 10 | 1,70 | 0,00 | 1,70 | |
| 17 | 13 | 1,62 | 0,08 | 1,69 | |
| 18 | 12 | 1,67 | 0,00 | 1,67 | |
| 19 | 12 | 1,50 | 0,00 | 1,50 | |
| 20 | 12 | 1,50 | 0,00 | 1,50 | |
| 21 | 11 | 1,45 | 0,00 | 1,45 | |
| 22 | 12 | 1,33 | 0,00 | 1,33 | |
| 23 | 13 | 1,23 | 0,00 | 1,23 | |
| 24 | 11 | 1,18 | 0,00 | 1,18 |
Корнерите и картоните идват от официалната статистика на 139 мача.
Съдии в League One 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от League One този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 5,00 | 5,00 | 0,00 | 24,3 | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 3 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 2 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - |
Средно за първенството: 3,74 картона и 24,7 фаула на мач.
League One 2026 в числа: сравнение на отборите
Изиграни са 158 мача от сезон 2026 на League One, средно 2,79 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 57% от тях, а 53% са имали три или повече гола.
Най-често и двата отбора вкарват в мачовете на Cambridge United: 86% от тях. Мачовете на Leicester са най-резултатните - три или повече гола в 69% от тях. Bradford играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 15% от тях. Bradford има най-много мачове със суха мрежа - в 69% от мачовете си.
Мачовете с пълна статистика средно имат 11,5 корнера и 3,8 картона. Cambridge United извоюва най-много корнери - 8,8 на мач. Wigan получава най-много картони - 2,9 на мач.
Домакините вкарват 1,53 гола на мач, а гостите - 1,27. Класирането е на страницата Класиране League One, а прогнозите за мачовете - на страницата Прогнози League One. Числата се изчисляват само от приключили мачове, по резултата след 90 минути, и се обновяват след всеки кръг.