
Статистика FNL 2026
Статистика FNL: двата отбора отбелязват
Колко често и двата отбора са вкарвали в мачовете на всеки отбор.
| # | Отбор | М | BTTS | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 85% | |
| 2 | 14 | 11 | 79% | |
| 3 | 13 | 10 | 77% | |
| 4 | 13 | 10 | 77% | |
| 5 | 14 | 10 | 71% | |
| 6 | 13 | 9 | 69% | |
| 7 | 13 | 9 | 69% | |
| 8 | 14 | 9 | 64% | |
| 9 | 14 | 9 | 64% | |
| 10 | 13 | 8 | 62% | |
| 11 | 14 | 8 | 57% | |
| 12 | 14 | 8 | 57% | |
| 13 | 14 | 8 | 57% | |
| 14 | 14 | 8 | 57% | |
| 15 | 14 | 8 | 57% | |
| 16 | 14 | 6 | 43% |
FNL: над 1,5, 2,5 и 3,5 гола
Колко често в мачовете на всеки отбор има повече голове от избраната линия.
| # | Отбор | М | Над 2,5 | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 11 | 79% | |
| 2 | 14 | 10 | 71% | |
| 3 | 13 | 9 | 69% | |
| 4 | 14 | 9 | 64% | |
| 5 | 14 | 9 | 64% | |
| 6 | 13 | 8 | 62% | |
| 7 | 13 | 8 | 62% | |
| 8 | 13 | 8 | 62% | |
| 9 | 13 | 8 | 62% | |
| 10 | 14 | 8 | 57% | |
| 11 | 14 | 8 | 57% | |
| 12 | 14 | 8 | 57% | |
| 13 | 14 | 8 | 57% | |
| 14 | 14 | 8 | 57% | |
| 15 | 13 | 7 | 54% | |
| 16 | 14 | 7 | 50% |
Суха мрежа във FNL
Мачове, в които всеки отбор не е допуснал гол, и колко често не е вкарвал.
| # | Отбор | М | СМ | СМ % | БГ % |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 5 | 36% | 7% | |
| 2 | 14 | 5 | 36% | 21% | |
| 3 | 14 | 5 | 36% | 14% | |
| 4 | 14 | 4 | 29% | 7% | |
| 5 | 14 | 4 | 29% | 36% | |
| 6 | 13 | 3 | 23% | 8% | |
| 7 | 14 | 3 | 21% | 21% | |
| 8 | 14 | 3 | 21% | 29% | |
| 9 | 14 | 3 | 21% | 21% | |
| 10 | 13 | 2 | 15% | 23% | |
| 11 | 13 | 2 | 15% | 31% | |
| 12 | 14 | 2 | 14% | 21% | |
| 13 | 14 | 2 | 14% | 7% | |
| 14 | 13 | 1 | 8% | 38% | |
| 15 | 13 | 0 | 0% | 23% | |
| 16 | 13 | 0 | 0% | 15% |
Голове на мач във FNL
Вкарани, допуснати и общо голове на мач за всеки отбор.
| # | Отбор | М | Вкарани | Допуснати | Общо |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 2,08 | 1,69 | 3,77 | |
| 2 | 14 | 2,21 | 1,14 | 3,36 | |
| 3 | 14 | 1,79 | 1,50 | 3,29 | |
| 4 | 13 | 1,62 | 1,54 | 3,15 | |
| 5 | 14 | 1,43 | 1,71 | 3,14 | |
| 6 | 14 | 1,71 | 1,36 | 3,07 | |
| 7 | 13 | 1,08 | 1,92 | 3,00 | |
| 8 | 13 | 1,38 | 1,62 | 3,00 | |
| 9 | 13 | 1,15 | 1,85 | 3,00 | |
| 10 | 14 | 1,79 | 1,14 | 2,93 | |
| 11 | 14 | 1,36 | 1,50 | 2,86 | |
| 12 | 14 | 1,64 | 1,21 | 2,86 | |
| 13 | 13 | 1,23 | 1,62 | 2,85 | |
| 14 | 14 | 1,43 | 1,36 | 2,79 | |
| 15 | 14 | 1,21 | 1,43 | 2,64 | |
| 16 | 14 | 0,93 | 1,57 | 2,50 |
Съдии във FNL 2026
Съдии, ръководили приключили мачове от FNL този сезон, с картони и фаулове на мач.
| Съдия | М |
|---|---|
| 6 | |
| 6 | |
| 6 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
Статистика FNL 2026: ключовите числа
Изиграни са 109 мача от сезон 2026 на FNL, средно 3,01 гола на мач. И двата отбора са вкарвали в 65% от тях, а 61% са имали три или повече гола.
Slavia Praha II има най-висок дял мачове, в които и двата отбора са вкарвали: 85%. Мачовете на Příbram са най-резултатните - три или повече гола в 79% от тях. Táborsko играе най-малко резултатните мачове - три или повече гола само в 50% от тях.
Домакините вкарват 1,61 гола на мач, а гостите - 1,40. Прогнозите за мачовете са на страницата Прогнози FNL. Таблиците се обновяват с постъпването на резултати, а всяка стойност за голове отчита резултата след 90 минути.