Статистика на съдията Daniel Elder
Картоните са от 101 мача с официална статистика.
Фауловете са от 101 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 116 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,98 картона на мач, в линия с другите съдии в същите състезания и сезони (4,11).
Въз основа на 101 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 41%
- Равен 22%
- Победа на госта 37%
3,23 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Daniel Elder
Daniel Elder по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
A-LeagueАвстралия | 103 | 4,01 | 3,81 | 0,20 | 23,1 | 0,35 |
Australia CupАвстралия | 10 | - | - | - | - | 0,20 |
Asian Cup - Qualification | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
AFC Champions League Two | 1 | 1,00 | 1,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
Daniel Elder по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2 | 4,00 | 4,00 | 0,00 | 20,0 | 0,00 |
| 2025 | 20 | 3,20 | 3,15 | 0,05 | 21,4 | 0,30 |
| 2024 | 18 | 3,07 | 3,07 | 0,00 | 22,4 | 0,22 |
| 2023 | 25 | 4,23 | 4,05 | 0,18 | 22,4 | 0,20 |
| 2022 | 15 | 5,50 | 4,92 | 0,58 | 24,3 | 0,60 |
| 2021 | 15 | 4,62 | 4,46 | 0,15 | 25,6 | 0,60 |
| 2020 | 21 | 3,78 | 3,44 | 0,33 | 23,9 | 0,24 |
Статистиката на съдията Daniel Elder обяснена
Daniel Elder е съдия от Австралия с 116 приключили мача в нашите записи, от 3 яну 2021 до 31 окт 2026. Те обхващат 4 състезания, най-често A-League (103).
В мачовете с официална статистика (101) средно има 3,98 картона на мач: 3,78 жълти и 0,20 червени. Това е близо до другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,11. В тези мачове домакините получават 1,85 жълти картона на мач, а гостите - 1,93. Средно има 23,1 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 38 в 116 мача с пълен списък със събития, 0,33 на мач.
Домакините са спечелили 41% от тези мачове, 22% са завършили наравно и гостите са спечелили 37%, при 3,23 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Показателите се обновяват всяка сутрин от приключили мачове; средните за картони и фаулове използват само мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.



