Статистика на съдията Erik Gemzický
Картоните са от 67 мача с официална статистика.
Фауловете са от 67 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 127 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
3,39 картона на мач, с 0,73 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони (4,12).
Въз основа на 67 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 50%
- Равен 20%
- Победа на госта 30%
2,94 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Erik Gemzický
Erik Gemzický по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 97 | 3,39 | 3,21 | 0,18 | 26,6 | 0,25 |
2. ligaСловакия | 17 | - | - | - | - | 0,24 |
CupСловакия | 13 | - | - | - | - | 0,15 |
Erik Gemzický по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3 | - | - | - | - | 0,00 |
| 2025 | 18 | 2,88 | 2,75 | 0,13 | 25,9 | 0,28 |
| 2024 | 18 | 3,54 | 3,31 | 0,23 | 25,5 | 0,28 |
| 2023 | 26 | 2,78 | 2,67 | 0,11 | 24,0 | 0,04 |
| 2022 | 26 | 3,17 | 3,00 | 0,17 | 26,3 | 0,19 |
| 2021 | 19 | 3,75 | 3,67 | 0,08 | 29,1 | 0,26 |
| 2020 | 17 | 4,40 | 4,00 | 0,40 | 30,3 | 0,53 |
Erik Gemzický: съдийски рекорд в числа
Erik Gemzický е съдия от Словакия с 127 приключили мача в нашите записи, от 11 авг 2020 до 13 сеп 2026. Те обхващат 3 състезания, най-често Super Liga (97).
В мачовете с официална статистика (67) средно има 3,39 картона на мач: 3,21 жълти и 0,18 червени. Това е с 0,73 по-малко от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,12. В тези мачове домакините получават 1,48 жълти картона на мач, а гостите - 1,73. Средно има 26,6 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 30 в 127 мача с пълен списък със събития, 0,24 на мач.
Домакините са спечелили 50% от тези мачове, 20% са завършили наравно и гостите са спечелили 30%, при 2,94 гола на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.


