Статистика на съдията Michal Očenáš
Картоните са от 86 мача с официална статистика.
Фауловете са от 86 мача с отчетени фаулове и за двата отбора.
Дузпите, реализирани и пропуснати (без наказателни серии), са от 166 мача с пълен списък със събития.
В сравнение с други съдии
4,62 картона на мач, с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони (4,06).
Въз основа на 86 мача с официална статистика.
Домакини и гости
Резултати в тези мачове
- Победа на домакина 40%
- Равен 24%
- Победа на госта 36%
2,51 гола на мач
Последни мачове, ръководени от Michal Očenáš
Michal Očenáš по състезания
Всяко състезание с приключил мач, първо най-натоварените.
| Състезание | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
Super LigaСловакия | 113 | 4,64 | 4,46 | 0,18 | 26,4 | 0,25 |
2. ligaСловакия | 20 | - | - | - | - | 0,15 |
UEFA Europa Conference League | 14 | 4,22 | 4,00 | 0,22 | 23,8 | 0,14 |
CupСловакия | 10 | - | - | - | - | 0,10 |
UEFA Europa League | 4 | 2,00 | 1,00 | 1,00 | 18,0 | 7,00 |
UEFA Champions League | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Euro Championship - Qualification | 1 | 8,00 | 8,00 | 0,00 | 23,0 | 1,00 |
Friendlies | 1 | - | - | - | - | 0,00 |
UEFA Nations League | 1 | 6,00 | 6,00 | 0,00 | 28,0 | 0,00 |
Michal Očenáš по сезони
Всички състезания заедно, първо най-новият сезон.
| Сезон | М | Картони | Жълти | Червени | Фаулове | Дузпи |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 12 | 4,20 | 3,60 | 0,60 | 21,2 | 0,25 |
| 2025 | 18 | 4,89 | 4,67 | 0,22 | 26,4 | 0,17 |
| 2024 | 25 | 4,78 | 4,72 | 0,06 | 26,3 | 0,32 |
| 2023 | 29 | 5,14 | 5,00 | 0,14 | 26,1 | 0,24 |
| 2022 | 31 | 5,17 | 5,17 | 0,00 | 21,8 | 0,23 |
| 2021 | 25 | 3,73 | 3,60 | 0,13 | 24,4 | 0,08 |
| 2020 | 24 | 4,25 | 3,83 | 0,42 | 31,3 | 1,38 |
| 2019 | 2 | - | - | - | - | 0,00 |
Michal Očenáš: съдийски рекорд в числа
Michal Očenáš е съдия от Словакия с 166 приключили мача в нашите записи, от 11 юли 2019 до 5 ное 2026. Те обхващат 9 състезания, най-често Super Liga (113).
В мачовете с официална статистика (86) средно има 4,62 картона на мач: 4,43 жълти и 0,19 червени. Това е с 0,56 повече от другите съдии в същите състезания и сезони, които средно имат 4,06. В тези мачове домакините получават 2,17 жълти картона на мач, а гостите - 2,26. Средно има 26,0 фаула на мач. Отсъдени дузпи: 63 в 166 мача с пълен списък със събития, 0,38 на мач.
Домакините са спечелили 40% от тези мачове, 24% са завършили наравно и гостите са спечелили 36%, при 2,51 гола на мач. През 2026 Michal Očenáš има 12 приключили мача, с 4,20 картона на мач. Назначенията на съдиите обикновено се публикуват един-два дни преди началото, а предстоящите мачове се появяват тук, щом бъдат обявени.
Другите съдии са сравнени на страницата статистика на футболните съдии. Всеки показател е преброен от приключили мачове. Картоните и фауловете идват само от мачове с официална статистика, а резултатите са по резултата след 90 минути.








